Prohlídky plné historie v Habánských sklepích

Prohlídky, jejichž součástí bude možnost zakoupit si vína přímo ve vinařství, se ve Velkých Bílovicích konají v letní sezóně až do 21. srpna, kdy návštěvníky čeká možnost poznat původní habánské sklepy a seznámit se s vinařstvím stejného jména. Prohlídky, zakončené degustací, trvají přibližně devadesát minut a návštěvníci se při nich dozvědí více o historii i současnosti Habánských sklepů. Na návštěvu je potřeba se objednat předem.

Stačí poslat e-mail na degustace@habanskesklepy.cz s kontaktními údaji a zaměstnanci vinařství již domluví vše potřebné. Minimální počet osob pro prohlídku jsou čtyři, k dispozici jsou dvě varianty. Prohlídka Habánských sklepů s malou degustací tří vzorků bude stát 150 korun nebo s rozšířenou degustací šesti vzorků za 200 korun. Ochutnáte například  Rulandské bílé 2015 pozdní sběr, Cuvée Jacob Hutter pozdní sběr 2013 nebo Frankovku 2013 pozdní sběr, tedy zlaté medailisty z Prague Wine Trophy 2016.

Habánské sklepy byly postaveny ve Velkých Bílovicích před čtyřmi staletími Habány, mírumilovnými lidmi, kteří si na Moravě získali respekt jako zruční řemeslníci a vynikající vinaři. Díky jejich dědictví vznikají i dnes ve vinařství jedinečná vína s neopakovatelným charakterem – vína, která mají duši. Stejně jako před mnoha staletími.

habanske sklepy

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Hunguest Hotel Béke

Termální Lázně, Maďarsko
21.7.-23.7.2019
Polopenze
4 140 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář