Recenze hotelu Plaza de la Luz Tourist Flats v Cádizu

Plaza de la Luz

Španělský Cádiz nás v roce 2017 ze všech našich destinací oslovil asi nejvíce. Ubytovaní jsme byli v rámci apartmánových bytů malý kousek od historického centra (na adrese Corralón de los Carros, 62, 11002, Cádiz, España). Recenze píšeme často a rádi, zejména, pokud jsou pozitivní. Ani tentokrát jsme totiž s výběrem ubytování nešlápli vedle! Poměr kvality a ceny je totiž super. Za 4 noci jsme v bytě 2+1 dali asi 10 000 Kč.

Recepce

Recepce je dle avíza na webu otevřená v čase 9.00-21.00 hod. Pokud se chcete ubytovat v jinou dobu, stačí ale na mail cadiz@plazadelaluz.com odeslat informaci o pozdním příjezdu. Den předem vám pak přijdou instrukce, jak se do pokoje dostanete i bez klíče. Na recepci vždy byl příjemný, plynně anglicky hovořící personál. Optali jsme se na zajímavá místa i dobré restaurace.

Parkování

V rámci komplexu je podzemní parkoviště pro několik aut, proto je nutné si parkování zařídit co nejdříve. Otevírání vrat je na čip, parkovné vyjde na 20Euro na den. To není málo, ale za ten komfort to rozhodně stojí. Lepší než kroužit hodiny kolem a hledat parkování zdarma. Nedaleko (asi 5 min cesty pěšky) pak je podzemní veřejné parkoviště, kde parkovné vyjde na 15 Euro na den.

Služby

Apartmány jsou vybavené zařízenou kuchyní (zde najdete vše krom myčky), v horních patrech navíc najdete také pračku. Nám nic nechybělo. Pokoj byl prostorný, zařízený vším potřebným. Hotel je na klidném místě, kousek od pláže i historického centra. Na chodbách se ale i obyčejný hovor poněkud rozléhá. Všichni ovšem dodržovali prosbu ze všudypřítomných cedulí o dodržování klidu.

Pokud jsme nejedli v restauracích, koupili jsme si třeba pečené kuře (za 6 Euro) v nedalekém Intersparu. Následně jsme pak jedli na prostorné terase, kde byly stoly, ale také třeba lehátka pro někoho, kdo by se chtěl opalovat. Rovněž zde byla sprcha. Vzhledem k nové výstavbě nebyl výhled z terasy nijak valný, ale i tak bylo velmi příjemné zde večer posedět u sklenky vína. Ostatně víno je zde tak dobré, že nemůžete koupit špatně. I vína od 2 Euro za láhev jsou jednoduše báječná.

Za nás tedy komplexu dáváme 4 hvězdy. Vlastně nás ani nenapadá co zlepšit a pokud by ve službách byla i snídaně, neváhali bychom ani s tou pomyslnou poslední hvězdičkou.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Danubius Health Spa Resort Bük

Termální Lázně, Maďarsko
4.9.-6.9.2019
All Inclusive
5 580 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 9
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář