Relaxační wellness pobyty pro zregenerování těla i duše

Chcete zažít víkend, na který hned tak nezapomenete? Zažít pocit absolutního klidu, zregenerovat tělo a užít si chvíle plné pohody? Vydejte se na wellness víkend, kde si dokonale odpočinete nejen vy, ale i celé vaše tělo.

Nahromaděný stres z hektických pracovních dní vám k rovnováze rozhodně nepomůže. Právě z tohoto důvodu byste se měli alespoň jednou za půl roku utrhnout a vyrazit pryč z městského shonu. Stačí prodloužený víkend, kdy vypnete a přestanete myslet na běžné problémy, a vaše tělo vám bude děkovat. Nabere novou energii a bude jako znovuzrozené.

Možností, kam vyrazit, je obrovská spousta. Můžete se vracet do oblíbené destinace, zrovna tak ale můžete pokaždé vyrazit někam jinam. Wellness víkendy lze zrealizovat v České republice, kde najdete nepřeberné množství lákavých alternativ. Vypravit se ale můžete i do zahraničních destinací.

Vypravte se do horské vesničky, kde můžete podnikat zajímavé vycházky po okolí a večer si pak odpočinout ve wellness centru, které vám je na hotelu plně k dispozici. Vyberte si destinaci poblíž vašeho bydliště, ať neztrácíte čas cestováním. Nebo naopak někde daleko, abyste poznali nová nádherná místa. Podívat se můžete do Krkonoš, Jeseníků, Beskyd či Alp.

Skvělý víkend plný pohody si samozřejmě lze užít i v lázeňských městech jako jsou Mariánské lázně či Karlovy vary. Nejpříjemnější jsou wellness víkendy pro dva, kdy si užijete perfektní víkend plný odpočinku s nejlepší kamarádkou, nebo partnerem.

Wellness pobyty jsou skvělým způsobem, jak udělat radost vašim nejbližším. Darujte poukaz na libovolný pobyt a uvidíte, že obdarovaný rozhodně nebude zklamaný.

Wellness víkend může být spojen i s poznáváním nových míst. Vyberte si takový zájezd, který v sobě spojuje poznávání nových míst a zároveň wellness vyžití. Víkend strávený v Paříži, Cannes, Nice nebo u jezera Lago di Garda je nezapomenutelným zážitkem. Obzvlášť pokud si večer můžete užít rozmazlování v podobě vířivky či příjemných masáží.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Apartmány 1318-445

Istrie, Chorvatsko
23.9.-30.9.2018
Bez stravy
2 159 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář