Restaurace Botta caffe ve Vrchlabí nemá chybu!

botta

Pokaždé, když jsme ve Vrchlabí, nemůžeme si odpustit návštěvu naší nejoblíbenější restaurace vůbec (a že už jsme jich „pár“ navštívili). Jde o restauraci Botta caffe, kterou najdete přímo v centru města, malý kousek od zámku a přilehlého parku. Zaparkujete buď v podzemním parkovišti nebo přímo na ulici (po obou stranách).

V čem je Botta nejlepší?

Milujeme ten prostor. Vejde se asi 80 lidí, ale díky zajímavě řešeným boxům nemáte ani v plné restauraci pocit, že je tam hlava na hlavě. Krom toho super jednoduché efektní dekorace a překrásné akvárium. Prostředí tedy 10 bodů. Ještě lepší než samotný interiér je ale jídlo. Ještě jsme neměli nic, co by nebylo dokonalé nebo nám dokonce nechutnalo. V Bottě prostě neodfláknou ani kopeček zmrzliny, který zrovna dnes naservírovali mé dceři se sušenkou, lístkem máty a physalisem. Já si dala husí stehno a bez nadsázky nejlepší, které jsem kdy měla (už je jasné, že manžel ode mě příští rok na svátek dostane výlet do Vrchlabí s konzumací).

Dokonalé jídlo, krom mojí husy měli kolegové kachní prsíčko, řízečky, hamburger a vše výtečné, chuťově vyladěné a nádherně naservírované, předčí už jen obsluha (jídlo vypadalo tak lákavě, že jsem ho nestihla vyfotit a dávat sem prázdné talíře by bylo poněkud nemístné). Ach! Jak my to tam milujeme! S úsměvem mi číšník 10x posunul úplně blbě zaparkovaný kočárek, 10x s úsměvem překročil naše lezoucí děti a vyhnul se těm, které už chodí. Následně mi otevřel dveře, když jsem se tam snažila protlačit kočárkem, kávu s sebou mi dal do většího kelímku ať si to nerozleju a spoustu dalších příjemných maličkostí, které dělají z dobré restaurace tu nejlepší.

Na webu restaurace jsem našla motto: „Naším cílem je nabídnout příjemné prostředí se vstřícným personálem s profesionalním přístupem, kde se budete cítit jako doma a rádi se k nám vracet.“ A klobouk dolu, daří se jim to dokonale. Až budete Vrchlabím třeba jen projíždět, stavte se tam, určitě neprohloupíte a jelikož už ví spousta lidí, že jídlo je bezkonkurenční, hodné mega drahých restaurací a přitom za super ceny, raději si tam předem zavolejte a místo rezervujte.

Kontakt:

Krkonošská ulice 16

Tel: 777 701 131

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Appartement Waldhof

Mölltal / Ankogel, Rakousko
21.11.-25.11.2019
Bez stravy
1 764 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář