Romantické ale i adrenalinové vyhlídkové lety

beskydy z vrtulniku

Uvažujete o tom, jak si ještě zpříjemnit prázdniny? Nebo chcete svému blízkému, který miluje létání pořídit nějaký originální dárek? Pak nebude nic jednoduššího než si zajistit vyhlídkový let.

Na stránkách vyhlidkovylet.cz si můžete objednat velké množství vyhlídkových letů a to za opravdu příjemné ceny. Určitě neexistuje nic romantičtějšího, než si společně se svou milovanou osobou zařídíte velice romantický vyhlídkový let. Tento speciální vyhlídkový let je určen pro 2 osoby a je v délce 30 minut. Na palubě letadla budete mít k dispozici sekt a budete si moci vychutnat opravdu velice příjemnou a ničím nerušenou atmosféru. Let si budete vychutnávat v letadlu Cessna. Toto letadlo je na vyhlídkové lety jedno z nejlepších protože má křídla umístěna nahoře tak, že nebrání výhledu z kabiny.

nocni prahaMezi další vyhlídkové lety s naprosto okouzlující atmosférou se řadí noční let kolem Prahy. Tento let je určen pro 3 osoby a trvá 40 minut. Budete si moci vychutnat atmosféru noční Prahy z výšky a věřte, že tento zážitek bude zcela jedinečný a jen tak na něho určitě nezapomenete.

Skvělý zážitek si ale nemusíte vychutnávat jen v letadle. Můžete si objednat vyhlídkový let vrtulníkem.  Můžete si zajistit vyhlídkový let nad horou Říp. Let je určen pro jednu osobu a trvá 15 minut. Za tuto dobu si můžete vychutnat pohled na horu Říp a pořídit si také mnoho zajímavých fotografií. Let bude probíhat ve velice bezpečném vrtulníku Robinson 44.

Lety si můžete vychutnat díky společnosti Mavisys. Na výběr také máte velké množství letišť, ze kterých můžete odlétat. A nemusíte se bát, že pokud nejste z Prahy na vyhlídkový let se nemáte šanci dostat.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Crowne Plaza Sheikh Zayed Road

Dubai, Spojené arabské emiráty
12.12.-17.12.2019
Polopenze
29 500 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář