Ručníky a oblečení z bambusového materiálu

Trpíte na citlivou pokožku a dennodenně řešíte, jaké materiály a přípravky používat, abyste ji zbytečně nedráždili více než je třeba? S kosmetickými a mycími přípravky je to jednoduché. Na trhu najdete široký sortiment se specializovanými řadami na citlivou pleť. Horší problém však nastává s materiály. Divili byste se, ale i klasická bavlna může někoho až nepříjemně dráždit.

Málokdo z nás chce mít zarudlou a svědivou pokožku, nebo nehezky vypadající ekzém. Právě proto spadáte-li do této kategorie, měli byste zkusit něco jiného, co vaší pokožce prospěje. Ale i pokud mezi tuto skupinu nepatříte, může pro vás tato nabídka být velice zajímavá.

Jedná se o novinku v podobě bambusového ručníku. Tento druh ručníku je velice tolerantní k vaší pokožce. Je jemný a šetrný. Po použití se tedy žádné podráždění ani zčervenání nekoná. Právě díky bambusovým vláknům, ze kterých je vyroben, a jejich přirozeným antibakteriálním účinkům, je dobře snášený nejrůznějšími alergiky. Materiál je přírodního původu a je vyráběn šetrnými nechemickými metodami.

bambusovy rucnikBambusový ručník má navíc velice dobrou savost. Oproti nám dobře známým bavlněným ručníkům, je jeho savost až 4 krát vyšší. Vaše pokožka zůstane po utření krásně suchá, ale ne přesušená. Ručník z bambusu je navíc tak příjemný, že si ho ihned zamilujete a nebudete chtít už používat žádný jiný. Vyřešte jednou provždy problémy s vaší citlivou pokožkou a budete se cítit konečně skvěle!

Z bambusu se však nevyrábí pouze a jenom ručníky.  K dostání je velká spousta dalších textilií, které vám poskytnou skvělý pocit. Ze stejného materiálu lze sehnat i například povlečení, utěrky, ale i přímo oblečení.

Co se tohoto materiálu týče, první výroby se na trhu objevily teprve pár let zpátky. Nicméně obliba tohoto materiálu závratně stoupá. Materiál je to pohodlný, příjemná a navíc ekologický. Což se v dnešní době velice cení! Přeci jen, musíme si prostředí okolo nás pozorně chránit.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Haus Hasslacher - Apartmány

Mölltal / Ankogel, Rakousko
22.11.-25.11.2019
Bez stravy
824 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář