S dodávkou se vydejte klidně až na kraj světa

Pokud přemýšlíte, kam v letošním roce vyrazit na letní dovolenou, nabízí se vám skutečně pestrá škála možností. Samozřejmě můžete letět do některé z přímořských destinací a užít si celotýdenní válení se na pláži. Prahnete však spíše po dobrodružství? Zažijete ho jednoznačně na cestě kolem Evropy. Zapomeňte na obytné vozy, které jsou příliš drahé, ani se nespoléhejte na spoje vlaků či autobusů, investujte raději do dodávky. Výhodou totiž je, že ji využijete nejen na cestování, ale potom klidně i na přepravu materiálu, cestu do práce a podobně.

Vybrat dodávku opravdu není jednoduché, protože se musíte rozhodnout, zda koupit úplně novou, nebo ojetou. Co se ceny týče, přijatelnější je spíše druhá alternativa. Pamatujte, že motorové vozidlo ztratí na hodnotě ihned, co ho koupíte, a proto se určitě nevyplatí investovat do zbrusu nového modelu, zejména pokud chcete využít dodávku především na cestování.

Ojetá dodávka vás vyjde na zlomek ceny

Oproti obytnému vozu je dodávka opravdu levnější, navíc poslouží naprosto stejně. Pokud vám postačí třeba jen pět míst k sezení, zbytek použijete jako úložný prostor, kam si dáte všechno potřebné, případně ho na pár nocí proměníte na postel. Jakmile zadáte do vyhledávače frázi jako „dodávky Praha“, nabídne se vám hned několik autobazarů. Ideální je však obrátit se přímo na takový, jenž se specializuje výhradně na dodávky a užitková vozidla.

Kde koupit dodávku nejen na cestování?

Jestliže hledáte bazar dodávek Praha, nabídne se vám společnost dodavky.cz, kde najdete vskutku bohaté produktové portfolio. I když si nejste jisti koupí užitkového vozidla, žádný problém, protože daná firma působí také jako půjčovna užitkových vozů Praha, tudíž si motorové vozidlo na cestu kolem Evropy jednoduše půjčíte.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Appartementhaus Zraunig

Mölltal / Ankogel, Rakousko
23.1.-28.1.2020
Bez stravy
1 594 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář