Skiareál Dolní Dvůr

Pokud hledáte mírný svah pro děti a začínající lyžaře, je Skiareál v obci Dolní Dvůr u Vrchlabí tou správnou volbou. A co nás tak zaujalo? V prvé řadě musíme vyzdvihnout velmi milý personál ve skibaru i obsluhu vleků. Zejména pro děti je vlídný přístup nejdůležitější. Areál je v provozu v zimním období v čase 9,00-16,00 a následuje i večerní lyžování. Hlavní sjezdovka je totiž osvětlena. Dospělá osoba lyžuje celý den za přívětivých 370 Kč a světe div se, dítě k dospělákovi může využívat vleky jen za 10 Kč!

Dětský provazový vlíček vyjde na 70 Kč/hod, ale čas nám nikdo nekontroloval. Ale stejně s malými dětmi o moc déle na svahu nevydržíte. Skiareál nabízí také půjčovnu vybavení a lyžařskou školu. 50 minut výuky vyjde na 350 Kč a v ceně je i vlek (na rozdíl od školy v sousedním Strážném). Máte 2 děti? Pak připlaťte 50 Kč a mohou si instruktora lyžování užívat obě.

Ve skibaru seženete klasické pokrmy, ze kterých budou nadšené zejména děti, jako jsou hranolky, párky, hamburgery. Denně ale v menu můžete mít nějakou hotovku a polévku dle denní nabídky. My jsme si dali Krkonošské kyselo, vývar i bramboračku a řízek s bramborami. Vše bylo moc dobré, dospělý se nají i s polévkou do 150 Kč.

Kde se ubytovat?

My jsme byli ubytovaní v Janově boudě kousek od sjezdovek. Ubytování je stylové a na výběr máte z několika apartmánů. Jedinou nevýhodou je, že platí i malé děti a nástup (alespoň v zimním období) byl až po 16.hodině, což se nikde jinde nevidí. Zejména větší apartmány pak disponují stejně velkou (malou) kuchyňkou, jako v případě apartmánů pro 2. Zejména malá lednice byla pro naši skupinu osmi lidí nedostačující.

Celkový dojem ale dobrý, toto ubytování můžeme doporučit.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Podhájska - Penzion U Vodníka Iii.

19.2.-21.2.2019
Snídaně
1 040 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář