Skvělé jídlo, ubytování a bohaté sportovní vyžití, to vše na vás čeká v hotelu Ostrava

Přemýšlíte o zajímavém výletu či prodlouženém víkendu? Vyrazte do Ostravy! Nebudete litovat! Špinavá Ostrava? Už dávno ne! Ostrava se v poslední době pěkně zelená, byť nálepky industriálního města se zřejmě nikdy nezbaví. A proč také? Je to právě její minulost, která nás na tomto hornickém městě láká. Spolu se spoustou technických památek, dalekých výhledů, kulturou a samozřejmě i hornickou minulostí. Toto město zkrátka rozhodně stojí za návštěvu.

Ostravu si zamiloval i Usain Bolt!

Posuďte sami: přímo v samotném městě se nacházejí hned čtyři chráněné parky a tři přírodní rezervace? Tipli byste si to? Zřejmě nikoliv. K tomu řada prestižních divadel, galerií a hudebních klubů. A nespočet pivnic, barů i restaurací. A spousta dalších lákadel, jako například unikátní Bolt Tower, tedy 25 metrů vysoká věž architekta Josefa Pleskota pojmenovaná po slavném jamajském sprinterovi. Ten si totiž Ostravu zamiloval. Tamních běžeckých závodů se zúčastnil hned několikrát. A Ostravu jako takovou si zamiloval. Věříme, že jej budete následovat.

Na své si přijdou všichni

Ostravských lákadel na vás ale čeká mnohem víc, ať již se jedná o Malý a Velký svět techniky v industriálním areálu Dolních Vítkovic, galerii výtvarného umění, vyhlídkovou věž Nové radnice, muzeum hraček, svět loutek, Slezskoostravský hrad, hornické muzeum, zoologickou zahradu, důl Michal, rozhlednu Landek a mohli bychom pokračovat. Na své si zkrátka v Ostravě přijdou všichni. Malý i velcí.

Kde se ubytovat?

Ideálně v nějakém příjemném hotýlku, odkud všechny lákadla budete mít v pěší vzdálenosti (nebo alespoň některé z nich). Co byste řekli stylovému ubytování v objektu bývalé šachty? Z ní je totiž kouzelný hotýlek Jan María (na internetu hledejte pod odkazem hotel Ostrava). Místo, kde se dobře vyspíte i najíte.

Gastronomický zážitek zaručen

Tamní luxusní restaurace Ostrava servíruje ty nejvyhlášenější pochoutky české i mezinárodní kuchyně. Připravené výhradně z regionálních surovin a s použitím těch nejmodernějších technologií. Je libo vyzrálý rump steak? Nebo farmářský salát s čerstvým kozím sýrem? Celý jídelní lístek každopádně najdete pod odkazem restaruace Ostrava. Tak si naplánujte výlet na sever Moravy. Nejenom gastronomické zážitky jsou zaručeny!

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Appartementhaus Zraunig

Mölltal / Ankogel, Rakousko
20.1.-24.1.2020
Bez stravy
1 275 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář