Soutěž o 3x knihu Rodinné toulky: 50 výletů do historie

50 vyletu do historieJistě mi dáte za pravdu, že tipů na výlety či dovolenou není nikdy dost. Právě proto jsme s naším partnerem, vydavatelstvím Euromedia Group k.s., Ikar, vyhlásili soutěž o 3 unikátní publikace, ve kterých se skloubí historie spolu s možnostmi, kam na výlet.

Nová edice od úspěšné dvojice autorů (Vladimír Soukup, Petr David) se tentokrát zaměřuje na zajímavosti z novější i dávné české historie.

Autoři vybírají padesát atraktivních destinací, kam stojí za to se vypravit i s dětmi: vydejte se za Bivojem na Kavčí hory, za svatým Prokopem na Sázavu, za Janem Amosem Komenským do Brandýsa nad Orlicí, za Věnceslavem Metelkou do Pasek nad Jizerou nebo za králem Zikmundem do Znojma.  Každý výlet obsahuje podrobnosti o dějinách místa, poutavý příběh, tipy pro volný čas, užitečné rady o otvíracích dobách i ubytování a praktickou mapku.

Těště se spolu s námi na další knihu z edice Rodinné toulky, tentokrát za rozhlednami.

Soutěžní otázka: Kolik stran má kniha Rodinné toulky: 50 výletů do historie?

Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail soutez@parkam.cz, nejpozději do neděle 11. 11. 2012. K odpovědím nevyužívejte komentáře k příspěvku. Pro velký úspěch soutěž prodloužena až do neděle, 25.11.2012

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Öko Holz-Blockhaus Hasslacher

Mölltal / Ankogel, Rakousko
26.1.-2.2.2020
Bez stravy
2 329 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář