Soutěž o 3x knihu Rodinné toulky: 50 výletů na rozhledny

Jistě mi dáte za pravdu, že tipů na výlety či dovolenou není nikdy dost. Právě proto jsme s naším partnerem, vydavatelstvím Euromedia Group k.s., Ikar, vyhlásili soutěž o 3 unikátní publikace, ve kterých se skloubí historie spolu s možnostmi, kam na výlet. Jde o naprostou novinku, která má vyjít v nejbližších dnech. My vám ji ale přinášíme již nyní!

Nová edice Křížem krážem za poznáním od úspěšné dvojice autorů (Vladimír Soukup, Petr David) se tentokrát zaměřuje na rozhledny.

Autoři vybírají padesát atraktivních destinací, kam stojí za to vypravit se i s dětmi: vydejte se po loupežnických stezkách na Vrátenskou horu, do srdce Blanského lesa na Kleť, do trpasličího království na Babylon nebo na stolovou horu Děčínský Sněžník. Každý výlet obsahuje podrobnosti o místních pozoruhodnostech, poutavý příběh, tipy pro volný čas, užitečné rady o otvíracích dobách i ubytování a praktickou mapku.

Soutěžní otázka: Kolik stran má kniha Rodinné toulky: 50 výletů na rozhledny?

Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail soutez@alida.cz, nejpozději do neděle 12. 05. 2013. K odpovědím nevyužívejte komentáře k příspěvku.

POZOR! Vzhledem k velkému zájmu soutěž prodloužena do 17.5. 2013

Komentáře jsou uzavřeny, ale můžete přidat trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Citymax Hotel Al Barsha

Dubai, Spojené arabské emiráty
24.1.-27.1.2018
Plná penze
23 290 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3, Hodnocení­: 8.7
Hotel na mapě
INVIA.cz

Komentáře jsou uzavřeny.