Společník cestovatele – Bulharsko (nakladatelství IKAR)

Do Bulharska se jezdilo na dovolenou již před pár desítkami let, proto jistě vy, nebo někdo z vaší rodiny nějakého toho kapesního průvodce vlastníte. Vydat se tam však pouze s ním by byla škoda. Od dob, kdy se Bulharsko stalo oblíbenou destinací, už nějaký ten rok uplynul a mnoho se změnilo. A věřte, že rozhodně k lepšímu. Právě proto se Bulharsko stává znovu velmi oblíbenou a hojně navštěvovanou destinací. Chystáte-li se na dovolenou právě sem, rozhodně nebudete litovat, když si před svým odjezdem pořídíte nejaktuálnějšího průvodce, jímž je Společník cestovatele – Bulharsko od nakladatelství IKAR. Dozvíte se zde opravdu ty nejdůležitější a nejsoudobější informace na které se můžete stoprocentně spolehnout.

Brožovaná kniha je velmi skladná a zároveň nesmírně přehledná. Bulharsko je zde barevně rozděleno na 5 částí. A to sice Sofie, Jižní Bulharsko, Střední Bulharsko, Severní Bulharsko a Černomořské pobřeží. bulharsko nesebarProto si zde opravdu každý návštěvník přečte to, co ho právě zajímá na dané oblasti. Každá je zde detailně rozepsána, včetně těch největších pamětihodností, které rozhodně nesmíte opomenout navštívit, až po tipy na ubytování a stravování. Navíc u každé památky naleznete otevírací dobu a různé připomínky.

V úvodu rozhodně nebudete postrádat, ale naopak oceníte, základní informace o této zemi. Počtete si tu o historii, tradicích, kultuře, památkách, akcích, které se zde během roku odehrávají. Dále se vcelku podrobně seznámíte s bulharskou historií. Průvodce je bohatě doprovázen fotografiemi, ilustracemi s podrobnými popisky. Rovněž zde naleznete velké množství plánků a map, se kterými se prostě nemůžete ztratit. V pláncích měst máta dokonce tu nejvýhodnější trasu vyznačenou červenou přerušovanou linkou.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Ajman Saray, A Luxury Collection Resort

Ajman, Spojené arabské emiráty
31.3.-4.4.2019
Polopenze
21 790 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9.2
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář