Štítky ‘Lázně’

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa

Toužíte po relaxaci a nádherném ubytování? Tohle pro Vás bude ta pravá volba. Hotel Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa se nachází v Maďarsku přímo v lázeňské oblasti. Rozloha hotelového areálu je 5000 m2 s 200 parkovacími místy. K dispozici vám bude 223 klimatizovaných pokojů s vlastním balkonem, vysokorychlostním internetem, TV, trezorem a telefonem.

Zrekonstruovaná kaple sv. Alžběty v Luhačovicích

… má po 100 letech znovu svůj zvon Koncem června byla dokončena kompletní rekonstrukce barokní Kaple svaté Alžběty. Jedná se o kapli v lázeňském městě Luhačovice, konkrétně ji najdete v blízkém okolí Jurkovičova domu na Lázeňském náměstí. Za rozsáhlou a povedenou rekonstrukcí stojí akciová společnost Lázně Luhačovice.

Bardejovské koupele plné zázraků

Chcete si letos užít klidnou dovolenou v příjemném městečku nedaleko? Vydejte se do lázní Bardějov. Tamější koupele se těší stále větší a větší oblibě. Jen za poslední rok narostl počet návštěvníků o celých 13%. Zatímco v roce 2012 počet návštěvníků činil 17,5 tisíce, v roce 2013 se za bardejovskými koupelemi vydalo necelých 20 tisíc návštěvníků. Z tohoto celkového počtu […]