Světový týden respektu k porodu

K této příležitosti jsou na mnoha místech české republiky pořádány workshopy a besedy na témata, které se více méně porodu dotýkají. Porod, to je ale také početí, těhotenství a následná výchova nového tvorečka. K nám dorazila pozvánka EKOcentra v Brništi u České Lípy, které 21.5.2016 nabízí vše od informací o přirozeném porodu až pro divadelní představení.

Během Dne respektu k porodu v EKOcentru v Brništi se dozvíte o možnostech a rozdílech poskytování služeb porodní asistentky a duly v těhotenství, při porodu a po něm.  Získáte informace o práci laktační poradkyně a zjistíte, jak předejít problémům s kojením.

Dozvíte se o možnostech využití aromaterapie a přírodní kosmetiky v těhotenství, při porodu i po něm.

Na vlastní tělo vyzkoušíte (gravid) jógu (nejen) pro těhotné a dostanete odpovědi na své případné otázky ohledně očkování.

Velmi inspirativní je v neposlední řadě interaktivní Divadelní představení Divadla Fórum – Nástřih, na které srdečně zveme všechny, kteří se teprve na narození svého potomka chystají, ale rozhodně i ty, kteří již s porodem vlastní zkušenost mají.

Ve večerních hodinách proběhne promítání českého filmu o přirozeném porodu, který ukazuje jednu z možností, jak lze – ve světě zcela běžně a dle světové zdravotnické organizace WHO zcela bezpečně – porodit. Film chce informovat diváky o tom, jak může vypadat zcela přirozený porod bez zbytečných vnějších zásahů a jakékoli medikace.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Haus Hasslacher - Apartmány

Mölltal / Ankogel, Rakousko
22.11.-25.11.2019
Bez stravy
824 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář