Tábory pro každého

V prvé řadě se zaměříme na letní tábory v rámci ČR. Pro ty nejmenší existují tábory pro rodiče s dětmi, které jsou poslední dobou velice oblíbené a účastní se jich rodiče s dětmi většinou předškolního věku. Programy jsou vymyšlené tak, aby se bavili děti i rodiče. Pro statečnější malé děti je pohádkový letní tábor, kde celý pobyt stráví doslova v říši pohádek. Dětičky všeho věku mají možnost vyrazit na indiánský tábor, tábor deskových her, dále existuje velký počet různých fantasy táborů, kde děti uniknout z reality do světa, jaký si sami vytvoří.

Pro veškeré dětské sportovce jsou velkým lákadlem tábory sportovní. Teenageři mohou jet na tábor herecký, filmový nebo fotografický, kde rozvíjí schopnosti ve své oblasti zájmu. Mladí muzikanti mají možnost rad, praxe a kontaktů na hudebním táboře.

Slečny, které sní o budoucnosti modelky, bude zajímat letní tábor modelingový. Zde se seznámí s vhodným líčením, oblékáním, fotografováním a radostmi i starostmi každé modelky.

Pro kluky, kteří mají rádi adrenalin, může být lákadlem tábor plný nevšedních zážitků a to tábor paintballový, airsoftový nebo military capm. Na military campu si vyzkouší náročnost vojenského výcviku. Pozor, ale ani nejmenší kluci-vojáci nebudou ochuzeni. Přihlásit se mohou na mini-military camp, čemuž se také říká přípravka. Kluci se naučí maskovat a pohybovat v terénu. Mohou se účastnit děti ve věku od 6 do 10 let.

Letní tábory v zahraničí

letni tabor s ajDo zahraničí se děti na letní tábory nejčastěji vydávají za účelem naučit se, nebo zdokonalit cizí jazyk. Nabídka je velice široká. Děti se v létě mohou rozjet do Španělska, na Maltu, do Anglie, dokonce i do USA a na mnohá další místa. Tyto letní tábory jsou dnes velkým hitem.

Největším organizátorem letních dětských táborů v ČR je Cestovní kancelář Topinka, s.r.o., která má za sebou již 22 let úspěšné tradice. Pestrou nabídku dětských zájezdů najdete na webových stránkách: www.tabory.cz

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Haus Hasslacher - Apartmány

Mölltal / Ankogel, Rakousko
5.3.-10.3.2020
Bez stravy
1 373 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář