Tak trochu netradiční tip na výlet

Ano, dnešním článkem zaujmeme především muže, protože se zaměříme na přední pánský klub v Praze. Řeč bude o legendárním klubu Goldfingers, který je velmi využívaný jako relax pro spoustu mužů, kteří potřebují tak trochu utéct od problémů všedního života. V neposlední řadě musíme zmínit rozlučky se svobodou, na které jsou v tomto klubu opravdovými machry.

Nejen striptýz vás dostane

Nás zaujal také interiér klubu, který je natolik luxusní, že osloví opravdu každého. Navíc má také ducha, protože zde bývalo divadlo. Velmi pohodlné sedačky a podívaná vhodná i pro běžný večer. Je jedno, zda klub navštívíte sám, nebo s kamarády. Každý den na vás čeká celovečerní program, který se v žádném případě neskládá jen ze zmiňovaného stripýzu. Zaujmou vás také různá jiná vystoupení s nádechem akrobacie. Pro náročnější je připravena show lesbiček a dokonalá kabaretní vystoupení. Nechybí ani prvky baletu a samozřejmě velmi oblíbené gogo tanečnice.

Baletní a kabaretní striptýz je navíc podpořen krásnými ženami. Ostatně jedna z tanečnic byla v červenci minulého roku na titulní straně pánského časopisu Playboy.

Nevšední oslava

Tento night club Praha je vyhlášený zmiňovanými rozlučkami se svobodou. Kvůli uspořádání oslavy pro své přátele se ale nemusíte hned ženit! Večírek může být třeba ku příležitosti narozenin a podobně. Jak se dočtete na webu klubu Goldfingers: „Na oslavu u nás dlouho nezapomenete.“
Samozřejmostí jsou profesionálně připravené koktejly a jiné drinky a zapomenout nesmíme ani na pochutiny, samozřejmě ve stylu afrodiziak. Máte chuť na jahody a šampaňské? Žádný problém.

Teď zcela jistě přemýšlíte nad faktem, zda si podobnou párty nebo alespoň večerní návštěvu v rámci striptýzového vystoupení můžete dovolit. Asi budete mile překvapeni, že vstupné je zdarma. Počítejte jen s platbou za nadstandardní služby, dámskou společnost a samozřejmě také útratu za alkohol a případně i pochutiny.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Ajman Saray, A Luxury Collection Resort

Ajman, Spojené arabské emiráty
31.3.-4.4.2019
Polopenze
21 790 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9.2
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář