Privátní cestovatelský klub Travelon.cz

Cestovní agenturu Invia, přes kterou naleznete na našich stránkách spoustu tipů na dovolenou, Vám jistě nemusíme představovat.

Nyní se ale Invia rozhodla založit VIP cestovní klub Travelon.cz, který bude jako první v ČR nabízet svým členům vybrané zájezdy za atraktivní ceny.Logo Travelon.cz

Tyto zájezdy bude možné koupit výhradně přes webové stránky klubu. Nabídka je časově omezená po dobu 5-7 dnů, případně platí do vyprodání kapacit.

Výhodné nabídky sestavuje tým profesionálů, který Vám každý týden vybere několik exkluzivních nabídek, které budou zvýhodněny jak cenově (až o několik desítek procent oproti katalogovým cenám)

Případně k zájezdu přidají další lákavé věci, jako například balíček, se kterým bude cestovat Vaše dítě zcela zdarma.

Jistě nemusíme dodávat, že zájezdy jsou pořádány výhradně s prověřeními CK, které jsou řádně pojištěny proti úpadku, což si můžete jednoduše ověřit, jelikož u každého zájezdu, je jasně zobrazena pořádájící cestovní kancelář.

travelon Ochutnávka z klubu:

Zájezd do turecka, který běžně koupíte za standartní cenu 10 990,-

Cena pro členy klubu: pouze 6 380,-

Členství v klubu je a vždy bude zdarma, ale je limitováno počtem uživatelů, proto si nenechejte tuto šanci ujít. My pro Vás máme nachystáno 100ks pozvánek, v případě zájmu stačí napsat komentář k tomuto článku, kde budete mít vyplněný e-mailový kontakt, na který vám následně pošleme pozvánku. (email nebude zveřejněn, bude sloužit k zaslání pozvánky).

Aktuálně máme 78ks  ještě 72ks pozvánek.

 

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Résidence Premium Arc 1950 Village

Les Arcs (Paradiski), Francie
27.1.-30.1.2020
Bez stravy
4 285 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

18 komentářů “Privátní cestovatelský klub Travelon.cz”

 1. Růženka napsal:

  Dobrý den,
  myslím že založit privátní cestovní klub je dobrý nápad. Já sama poměrně často cestuji a vyhledávám zajímavé destinace. Pokud přijdou zajímavé nabídky e-mailem, a budou opravdu výhodné,tak věřím že Travelon bude mít úspěch.Mnoho zdaru

 2. Sylvie Kubařová napsal:

  Dobrý den,
  dostala jsem na Vás od kamarádky tip na levnou dovolenou. Ještě nevím, kam v létě pojedu a možná si něco vyberu od Vás.
  S pozdravem
  Sylvie

 3. Radim Vrba napsal:

  Dobry den,mam zajem o clenstvi ve vasem klubu.Je to dobry napad.Dekuji Vrba

 4. Anna Menclová napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych se přihlásit k členství v klubu. S Invií jedeme v květnu do Turecka a rádi bychom využili další nabídky, Váš program se nám líbí.

  Děkuji a moc zdravím

  AKM

 5. Simona napsal:

  Dobrý den,
  dobrý nápad, založit cestovní klub se zájezdy za atraktivní ceny, něco takového na českém trhu opravdu chybí. Cestuji poměrně dost a preferuji zájezdy na last minute, především z důvodu nižší ceny. Bohužel nabídky českých cestovních kanceláří jsou i na last minute podstatně dražší než zahraniční cestovky, takže cestujeme ze zahraničí. Cestujeme většinou se skupinou přátel, tak myslm, že je pro cestovku lepší dát rozumnou cenu a prodat zájezd cca 10 lidem, než vyšponovat ceny a klienti jim odjedou se zahraničními cestovkami. Jen pro příklad zájezd na Maledivy na South Ari Atol od německé cestovky na 9 dní all inclusive byl o 26 tisíc na osobu levnější než nabídka od české cestovky a to byl stejný zájezd ale pozor !!! jen s polopenzí. Takže i s cestou autem do Frankfurtu a parkovným vyšel zájezd z Německa podstatně levněji.
  Přeji hezký den a těším se na Vaše nabídky.

 6. Iva Hormandlová napsal:

  Už jsem pár nabídek okoukla dost dobrý a krásné ceny určitě si vyberu

 7. Eva Šmejkalová napsal:

  Doporučit cestovku Invia je opravdu snadné. Byli jsme s nimi poprvé už kdysi dávno, pak v Turecku, teď děláme Španělsko. Vše komfortábl a také rozumné ceny. Kam pojedeme s “klubem”, není jisté, určitě se ale v budoucnu něco ukáže.

 8. Ing Emanuel Šmejkal napsal:

  S Inviou jsem byl vždy spokojen, zájezdy byly zajímavé a kvalitní. Je také šikovné, že nabízejí a využívají slevy organizované Evropskou unií pro seniory, osobně využiji Španělsko s koupáním i možnými výlety po pamětihodnostech.

 9. Jan napsal:

  dostal jsem informaci o Vaší cestovní kanceláři.Jsou velice spokojeni.
  Rád bych využil Vašich služeb.

 10. Endrštová Blanka napsal:

  AHOJ – s CK INVIA už jezdím několik roků a vždy na Last moment,měla velký výběr a poměrně nízké ceny.Byla jsem vždy moc spokojená-naposledy letos v březnu v Thajsku. Jsem ráda, že tato CK vytvořila Privátní cestovatelský klub Travelon,ktarý zasílá nabídky a kde si každý,kdo chce cestovat, najde hledanou destinaci za super ceny.Těším se … vaše klientka Blanka

 11. Martina napsal:

  Dobrý den,
  mám zájem o členství ve vašem klubu.Chci jet s rodinou v červenci na dovolenou do španělska.Těším se na nabídky:-)

 12. Jeroným Balcar napsal:

  Dobrý den,
  máme zájem o členství v klubu. Vaším prostřednictvím jezdíme již několik let, i několikráte do roka.Oba jsme již důchodci, cestování je i náš koníček, proto využíváme maximální slevy jak na první, tak i poslední moment. Vaši CK doporučujeme přátelům a i jsme ji volili na internetu jako cestovní kancelář roku.
  Přejeme hezký den a těšíme se na vaše nabídky do budoucna.

 13. petulka napsal:

  Dobrý den.MĚLI BYCHOM ZÁJEM O ČLENCTVÍ.BYLI JSME LONI V TURECKU,TAK PROČ NEVYUŽÍT ROZUMNÉ CENY.TĚŠÍME SE NA NABDKY.

 14. admin napsal:

  Pozvánky rozeslány, pokud někomu nedorazila, nebo jí chcete poslat někomu jinému, neváhejte to zde napsat.

 15. Ludmila napsal:

  Zdravím Vás a mám takový dotaz. Je to už delší dobu -( cca 1 rok ), kdy jsem se zaregistrovala na Vaše stránky a pravidelně mi chodily nabídky.
  Letos jsem využila Vaši nabídku v únoru, kdy jsem vycestovala na Kubu. Nevím co se stalo, ale už mi nic nechodí a mrzí mne to, protože opravdu ceny za zájezdy jsou dost podstatné. Budu moc ráda, když mi sdělíte důvod, nebo mne znovu zařadíte mezi Vaše zákazníky.
  Přeji Vám pěkný den a děkuji za odpověď. L.

 16. Lída napsal:

  Dobrý den, mám zájem o členství v klubu. Výhodnější cena se pak týká jen jedné osoby, která je v klubu nebo všech dospělých rodinných příslušníků, kteří s ní jedou na dovolenou? Tedy stačí, když se zaregistrují jen já nebo by se měl zaregistrovat i manžel? (Děti nemají 18let, takže ty asi ne). Děkuji.

Přidej komentář