Trvá oprava vašeho vozu dlouho? Nechte si přistavit nový zcela zdarma

auto

Automechanici mají o dovolených napilno. Sami si potřebují oddechnout a po návratu jejich servisní pracoviště doslova praskají ve švech. A tak se i drobná oprava dokáže protáhnout na neúnosnou dobu. Nenechte se vzrušit, dejte servismenovi čas a z autopůjčovny Taggart si nechte přistavit skoro nový vůz zdarma až před dům.

Nová auta pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy

Všechny půjčované vozy mají oproti jiným autoservisům mnohá plus navíc. Zaprvé: průměrný věk vozů určených ke krátkodobému i měsíčnímu pronájmu je devět měsíců a najeto mají okolo 18 tisíc kilometrů. Zadruhé: náklady s provozem, pojištěním a údržbou jdou komplet na bedra půjčovny aut. A za třetí: jejich cena je tak nízká, že si autopůjčovna může dovolit zákazníkům nabídnout snížení částky za pronájem, pokud u konkurence naleznou nižší cifru, bude jim přiznána sleva. Nejlevnější autopůjčovna www.taggart.cz vám vybraný automobil přistaví v ten samý den, kdy jej potřebujete, a to v rámci Prahy zcela zdarma, stejně jako si jej bezplatně vyzvedne. Což je výhodné především pro motoristy v nouzi, kteří se vinou autonehody či poruchy svého vozidla dostali do svízelné situace, již je třeba řešit bez prodlení.

Vyřešte nedostatek automobilů ve firmě

Okamžitý pronájem v případě potřeby je užitečný i pro profesionální autodopravce či řidiče, kteří musejí půjčením auta vyřešit náhlý nedostatek aut ve vlastním vozovém parku, akutní přepravu zboží či zásilek k zákazníkům. Při zapůjčení auta není klient autopůjčovny dlouhodobě vázán smlouvou jako u operativního leasingu, a to ani, když bude půjčený vůz využívat čtyři týdny.

Non-stop asistenční služba a pojištění vozů do zemí EU

Asistenční linka autopůjčovny poskytuje služby a podává informace zákazníkům non-stop sedm dní v týdnů. Klienti mohou bez problémů vycestovat s pronajatým automobilem i na dovolenou do zahraničí, neboť auta jsou pojištěna pro jízdu po státech Evropské unie a motoristům jsou poskytovány asistenční služby v případě nouze v zahraničí. K dispozici jsou rovněž navigace, dětské autosedačky, nosiče, zavazadlové boxy a další potřebné příslušenství. Nečekejte na poslední chvíli a domluvte si nejlevnější pronájem spolehlivého, čistého a servisovaného auta ještě dnes.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Haus Hasslacher - Apartmány

Mölltal / Ankogel, Rakousko
22.11.-25.11.2019
Bez stravy
824 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář