Váš tajný sen zkusit si, být pilotem se vám může splnit

Toužíte po tom, že si jednou pořídíte vlastní letadlo nebo vrtulník? Nebo si prostě jen chcete vyzkoušet, jaký to je pocit, když sami takový stroj řídíte? Pak stačí, když navštívíte stránku pilotemnazkousku.cz.

Jako čerstvou novinku tato společnost nabízí být pilotem letadla na zkoušku. Zde si budete moci vyzkoušet řídit letadlo i člověk, který je naprosto bez zkušeností. Stačí jen, pokud budete mít letadla opravdu rád a nebudete se bát nových zkušeností. Po startu letadla si budete moci opravdu vyzkoušet jaké to je být pilotem. Rozhodně se nejedná o žádný simulátor létání.

Pokud vás ale neláká možnost být pilotem na zkoušku a raději byste něco jiného, máte možnost objednat si úžasný vyhlídkový let. V nabídce je například vyhlídkový let na Sněžku, který opravdu stojí za to. Na této trase si prohlédnete všechna zajímavá místa v okolí Sněžky z ptačí perspektivy. Je to zážitek, na který určitě jen tak nezapomenete, protože už se nebude muset víckrát opakovat. Další nezapomenutelný zážitek můžete zažít v průběhu vyhlídkového letu u propasti Macocha. Kromě Macochy si také ale prohlídnete dalších sedm krásných památek, které se nacházejí u města Brna.
Pokud ale toužíte po tom zažít něco opravdu velice netradičního je právě pro vás neopakovatelný zážitek v podobě nočního vyhlídkového letu. Tento let trvá 30 minut a je určen pro tři osoby.

Velkou výhodou těchto stránek je to, že vás nemusí trápit, pokud nepocházíte z našeho hlavního města – Prahy. Odlety se totiž většinou konají z mnohem více měst. Letadla poskytuje společnost Mavisys a věřte tomu, že jde o zcela ojedinělý projekt, který byste jen velmi těžko hledali u jiných společností.

beskydy z vrtulniku

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Traunbachhäusl

Bavorsko, Německo
25.1.-1.2.2020
Snídaně
7 673 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář