Vířivé vany i se sportovním využitím

Jestli hledáte do vašeho domu skutečný hit, pořiďte si vířivou vanu. Skvěle vaše tělo zregeneruje a večery plné odpočinku budou ještě daleko příjemnější. Protože vířivka je investice do budoucnosti, nebojte se vybrat si co nejkvalitnější. Kvalita totiž zaručuje i životnost a spokojenost.Vířivé vany jsou k dostání v nejrůznějších provedeních. Ať už různých tvarů, materiálů, nebo typů. Jistě si vyberete ten pro vás nejvhodnější.

Jestliže se rozhodnete pro jedničku na trhu – vířivé vany Artesian Spas – jistě nebudete ani v nejmenším litovat. Tyto vířivé vany jsou energeticky úsporné, velmi pohodlné a přizpůsobivé. To se dá dokázat například na netypických masážních tryskách v oblasti krční páteře, nebo samostatném ovládání pro každé sedátko.Pokud však toužíte po něčem speciálním, mohla by se vám zalíbit vířivka Exercise Spa. Tento jedinečný produkt v sobě vlastně spojuje sport i relax.

virivkyVířivka je vybavena vynikajícím protiproudem. Protiproud se dá využít jak pro aqua jogging, tak i pro kondiční plavání. Po sportu jistě oceníte možnost přepnutí na program wellness, lehnete si a necháte se dlouze a příjemně masírovat proudem vody. Ve vířivce Exercise Spa naleznete dvě sedátka, která jsou kombinovaná, dá se v nich ležet i sedět.Oproti bazénům mají vířivé vany jednu nespornou výhodu.

Můžete je využívat v létě i v zimě. A to i v případě, že je vířivka umístěna venku. Není nic příjemnějšího než sedět ve vířivé vaně a být obklopen hromadami sněhu. Prodej vířivek Artesian Spas probíhá například v pražském Showroomu společnosti BETA, který má ve své nabídce právě tyto vířivky. Řadu produktů, které společnost nabízí, si zde můžete i ozkoušet. Přemýšlíte-li tedy nad koupí vířivé vany, jistě tam zavítejte.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Crowne Plaza Sheikh Zayed Road

Dubai, Spojené arabské emiráty
12.12.-17.12.2019
Polopenze
29 500 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář