Vrchlabí-to není jen Botta, zkuste také PIANO caffé bar

piano caffee bar

V jednom z minulých příspěvků jsme vyzdvihovali Restauraci Botta caffe ve Vrchlabí, kterou navštívíme vždy, kdy třeba jen Vrchlabím projíždíme. Letos jsme zde ale trávili tolik času, že jsme zkusili i cukrárnu (o té raději psát nebudu) a moc příjemnou kavárnu.

Kavárničku najdete na adrese Nádražní 130 kousek náměstí. My jsme se sem dostali náhodně, když jsme se procházeli po nově zrekonstruovaném nábřeží.

V kavárně je, jak již název napovídá, piano. Velmi příjemná obsluha dokonce dovolila dětem něco málo zahrát. Ostatně obsluha je asi to, co bychom chtěli vyzdvihnout nejvíce. Jelikož jsme byli 3 matky a celkem 6 dětí, bylo naprosto jasné, že jsme pro všechny podniky pohromou. Ovšem zde jsme se tak ani zdaleka necítili.

malinovy poharS úsměvem dal pan majitel rozlitou limonádu i všude lezoucí mimina, která se samozřejmě chtěla podívat i za bar.

A ta kááááva!

Opravdu vynikající kafe je zejména u nás základem spokojenosti. Káva byla výtečná a její chuť ještě podtrhovaly domácí zákusky. Dali jsme si ořechový cheesecake. Kdo mě zná tak ví, že peču ráda, hodně a neskromně musím říct, že i dobře. Proto je doslova umění, aby mě nějaký zákusek zaujal. Ten cheesecake byl ale tak dobrý, že jsme si na druhý den objednali celý. Krom toho jsem ochutnala ještě pohár s malinami a také výtečný. I rozlévané víno bylo moc dobré. Vlastně jsme byli tak spokojeni, že už jsem se těšila, až napíši recenzi!

Ceny opravdu lidové a prostředí vkusné, moc příjemné. Určitě doporučujeme návštěvu!

vrchlabi piano caffe bar

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

DOM PEDRO + KAŇONEM NA MÍSTO, KDE SE ZASTAVIL ČAS

Caniço, Madeira
24.5.-7.6.2019
Polopenze
19 180 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3
INVIA.cz

Přidej komentář