Vybíráme ubytování v lokalitě Vysoké Tatry

Vysoké Tatry nás lákají v létě i v zimě. Lyžování na vysoko položených sjezdovkách si nezadá s jinými evropskými středisky. Navíc jistě oceníte, že se s našimi sousedy snadno domluvíte a vše pořídíte za příznivé ceny. Na mysli máme ubytování, skipasy i doprovodné služby. To stejné platí i pro letní dovolenou, která doslova vybízí k túrám v překrásné krajině. Přesně to jsou slovenské velehory-Vysoké Tatry.

Je naprosto jasné, že před každým výletem řešíte, kde najít relevantní informace o ubytování v lokalitě, kterou jste si vyhlédli a podobně. Pokud se chystáte na Slovensko, máte na výběr strávit dovolenou na horách, ve slovenském ráji a samozřejmě v nespočtu termálních lázní a wellness hotelů.

Podle čeho ale vybírat ubytování?

wellness tatryZejména, pokud se chystáte na hory, tak v prvé řadě podle referencí. Ne vždy ale najdete na internetu relevantní informace o ubytovacích kapacitách. Právě proto jsme se rozhodli vás informovat o inovativním webovém portálu vysoke-tatry.cz, kde najdete všechny aktualizované praktické informace o Vysokých Tatrách.

Velmi nás zaujalo, že tento web funguje déle než 10 let, takže kvalita je zaručena. To jde ruku v ruce se znalostmi provozovatelů tohoto webového portálu, kteří povětšinou pocházejí právě z této oblasti, a tak mají dokonalý přehled o ubytování za dobrou cenu a dalších službách. Všechny ubytovací kapacity jsou prověřené a je rozhodně z čeho vybírat. Příkladem mohou být hotel Trigan (Baník) Štrbské Pleso, hotel Titris (Odborár) Tatranská Lomnica, hotel Slovan Tatranská Lomnica, hotel Hutník Tatranské Matliare, Hotel Palace Kúpele Nový Smokovec a podobně.

A jak portál vlastně funguje? Dozvíte se na něm všechny relevantní informace o ubytování, které si rovnou můžete i zaregistrovat. Rezervace je navíc velmi rychlá, odpověď s kalkulací obdrží obvykle do 2 hodin.

ubytovani tatryCo se ceny týče, ta je stejná jako přímo u ubytovatele, ale bonusem pro vás může být sleva z ceny ubytování, knižní průvodce, DVD, obsáhlý program aktivit, slevové kupóny apod.

Vysoká kvalita služeb ve zrekonstruovaných objektech je základem vaší spokojené dovolené.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Ramada Beach Hotel Ajman

Ajman, Spojené arabské emiráty
22.3.-27.3.2019
Plná penze
21 590 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 8.1
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář