Vybírejte dovolenou svých snů již teď

Říkáte si každý rok, že už si už konečně našetříte na dovolenou snů a včas si ji zarezervujete? Informujte se již teď a zajistěte si, aby vaše dovolená 2013 byla zkrátka nezapomenutelná. Na světě je jistě spousta míst, kde jste ještě nikdy nebyli a moc rádi byste se tam podívali. Ne však každý má na všechna místa dostatek financí. Některé destinace jsou dražší, některé levnější.

Vždy se ale najde pár kritérií, na kterých se dá výrazně ušetřit. Seženete-li si třeba levnější ubytování, budete se stravovat svým vlastnoručně uvařeným jídlem, nebo si zaplatíte letenku nízkonákladovým letadlem. Všechny tyto věci se dají nějak skloubit a uvidíte, že vás dovolená nezruinuje.

Pokud ale máte v plánu si pobyt náležitě užít se vším všudy a nemusíte šetřit, jistě budete mít při výběru volnější ruku. Letní dovolená má stát za to, tak si ji pořádně užijte. Ochutnejte místní jídlo, udělejte si výlet po okolí, nebo do známých destinací v tamější zemi, nakupte suvenýry a užívejte si noční život plnými doušky.

dovolena 2013Pokud si ale letní dovolenou na příští léto vyberete a zarezervujete již teď, ušetříte, i kdybyste nechtěli. Pobyty jsou v tuto dobu snad ještě levnější, než zájezdy na poslední chvíli. Vyberte si dovolenou vašich snů a celý rok se na ní můžete bezmezně těšit, protože už víte, že na ní pojedete.

Budete mít dostatek času si předem nastudovat všechny zajímavosti dané lokality a celé její okolí. Nebo můžete darovat dovolenou jako dárek k vánocům pro své blízké. Je to dárek, který zaručeně potěší každého. Rozhodujte se ale rychle, ceny mohou s blížícím se datem zájezdu rychle stoupat nahoru.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Appartement Waldhof

Mölltal / Ankogel, Rakousko
21.11.-25.11.2019
Bez stravy
1 764 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář