Výlet Mercedesem Viano s řidičem

Překvapivě mnoho lidí láká více dovolená autem než letadlem. Mít k dispozici auto je během dovolené totiž výhodné v mnoha směrech. Ne vždy je možné spolehnout se na jiný typ dopravy v místě, které jsme si vybrali jako místo pobytu nebo výletu. Řídit mnoho hodin během dne je velmi unavující, navíc si řidič nemůže vychutnat cestu, musí se soustředit, nesmí pít alkoholické nápoje. Řešením může být pronájem dodávky s řidičem, přesněji řečeno výlet luxusní osmi místnou dodávkou Mercedes Viano. V Mercedesu Viano oceníte prostorný komfortně vybavený interiér, bezpečnostní prvky i jízdní vlastnosti kombinující limuzínu a sportovní vůz.

Výlet můžete naplánovat po celém území České republiky, ale i do některé z lákavých destinací v Evropě, například do Vídně, Salzburgu, Krakova nebo Drážďan. Služby na vysoké úrovni, jazyková vybavenost a diskrétnost řidičů je samozřejmostí. Je příjemné nemuset se během cesty o nic starat a přenechat řízení zkušenému řidiči. I jednodenní výlet může být nezapomenutelným zážitkem. I po krásách České republiky se dá cestovat stylově. Je na vás, zda zvolíte za cíl vaší cesty některou z nejznámějších historických památek, jako je například Hluboká, Karlštejn nebo historické centrum Českého Krumlova či Karlových Varů nebo zda bude mít vaše cesta úplně jiný cíl. Netradiční představení České republiky se bude určitě líbit i cizincům. Česká republika, to totiž ani zdaleka nejsou jen krásy hlavního města.

Společnost Limousine Mercedes nabízí krátkodobý pronájem dodávky s řidičem luxusních vozů značky Mercedes s řidičem. Další nabízenou službou je transport v hlavním městě, například vyzvednutí zahraniční návštěvy na letišti Václava Havla v Ruzyni a její dopravení kamkoliv po celé České republice. Služby náročným klientům jsou zajišťovány non stop.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Sunconnect Grand Ideal Premium

Egejská Riviéra, Turecko
25.10.-30.10.2018
All Inclusive
13 950 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4.5
INVIA.cz

Přidej komentář