Vyražte na firemní akce na Přerovsko

Dovolená bezesporu není jedinou příležitostí, kdy vycestovat. Mnoho z nás má nejednu zkušenost také ze služebních cest. Jistě mi ale dáte za pravdu, že nejlepší je vycestovat ku příležitosti nějaké firemní akce. Ne vždy se musí jednat o pracovní povinnosti, i když těch je i na podobných akcích mnohdy dostatek.

Firmy proto hledají malebné, ale klidné ubytování, které nabízí nejen možnosti zábavy, ale také konferenční prostory, které nabízejí možnost setkání zaměstnanců a tzv. brainstorming. Víc hlav víc ví, a proto jsou podobné hromadné akce velmi vyhledávané zejména, pokud se spojí například s firemním vánočním večírkem a podobně. Zde dochází k utužování vztahů, může dojít k diskuzím na firemní témata a podobně.

Pořádání firemních akcí není nic jednoduchého, a proto je potřeba vše dobře naplánovat. V prvé řadě musíte zvolit vhodné místo. Nás zaujal Hotel a penzion “Na Jižní” v Přerově, který nejen že nabízí komfortní ubytování, ale navíc také nadstandardní služby za ceny, které vás mile překvapí. To také oceníte, pokud budete pořádat akci pro větší počet lidí. Hotel je situován v klidné části Přerova, ale do centra to také není daleko. Velmi nás zaujalo příjemné prostředí a ještě příjemnější zaměstnanci, kteří nám doslova splnili vše, co nám na očích viděli. Firemní akce byla sice náročná, ale výborná kuchyně vše zachránila a celkový dojem z pracovní i zábavné části byl dokonalý.

 

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Amwaj Rotana Jumeirah Beach

Dubai, Spojené arabské emiráty
21.11.-26.11.2019
Snídaně
25 290 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář