Wellness pobyt v Luhačovicích je lékem pro vaše tělo

masaze wellness

Pozorujete na svém těle příznaky únavy a opotřebení, jež jsou zapříčiněny vaším pracovním tempem? V tom případě pamatujte na to, že někdy je třeba trochu zvolnit a snažit se dát svoji tělesnou schránku opět do původního stavu! Ideální příležitost pro to nabízí wellness pobyt Luhačovice.

V Augustiniánském domě se budete cítit jako na zámku

Místní Augustiniánský dům je pro odpočinek jako stvořený. Již samotné pokoje vyvolávají svojí noblesností dojem, že se nacházíte na zámku. Když je vám potom k jídlu servírovaná tříchodová večeře, kde si vyberete hlavní chod, a vše je doplněno čerstvým salátovým barem, tento dojem se jen umocní. Kdo by čas od času nepotřeboval alespoň trochu toho hýčkání?

Wellness & spa centrum Harmonie potěší vaše tělo

Vaše tělesná schránka si nejlépe odpočine v místním wellness & spa centru Harmonie, do něhož máte po celou dobu pobytu neomezený vstup. Využít jej dokonce můžete i během dopoledne v den odjezdu, což vám umožní naladit se příjemně na cestu domů do světa všednosti.

Luhačovice nabízí bohaté kulturní i sportovní vyžití

V Luhačovicích se rozhodně nudit nebudete! K návštěvě vyzývá celá řada místních vináren, kaváren, cukrářství a restaurací. Milovníci turistiky jistě ocení pro ně vytvořené speciální okruhy v okolí Luhačovic s překrásnými přírodními scenériemi. Přímo ve městě je možné navštívit rovněž lázeňské divadlo. Z památek zve k návštěvě místní zámek, ale i kaple Panny Marie a areál lázní.

Wellness pobyt připraví tělo na další boj s každodenními starostmi

Pobyt v Luhačovicích si je tedy možné užít prostřednictvím různých způsobů. Je na každém člověku, jaký bude preferovat. Pokaždé tu však je přítomna jistota, že při odjezdu z wellness pobytu bude tělesná schránka jako po rekonstrukci a připravena čelit novým útrapám všedních dnů.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Appartementhaus Zraunig

Mölltal / Ankogel, Rakousko
23.1.-28.1.2020
Bez stravy
1 594 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář