Zabijačka v centru Prahy

Galerie Harfa v pražských Vysočanech nabízí spoustu možností nákupů i jiného vyžití již od listopadu 2010. Některými nazývána obchodním centrum nové generace. Obchoďáky se totiž musí profilovat v rámci konkurenčního boje o zákazníky. Už nás nenalákají jen obchody a restaurace a právě proto se v centrech stále častěji můžeme setkat s nejrůznějším kulturním programem.

Velkou výhodou je krom více než 150 ti obchodů bezesporu bezplatné parkoviště, DinoPark a propojení se sousední O2 Arenou. Zdaleka největším lákadlem jsou ale farmářské trhy a další akce spojené s dobrým jídlem a pitím. Již tuto sobotu (18.1.) si v Galerii Harfa můžete užít další zabíjačku se vším všudy. Pod taktovkou zkušeného kuchaře můžete ochutnat ty největší laskominy a samozřejmě si také nakoupit pořádnou zásobu s sebou. Ochutnat můžete domácí tlačenku, vepřové snad na sto způsobů včetně naloženého v sádle, škvarky, pomazánky, polévky a také klasiku-ovar s měkkým chlebem, okurkou a hořčicí-mňam! Vše zalijete výborným kvasnicovým pivem. Podávat se ale bude také slivovice, hruškovice, svařené víno a také čaj z čerstvé máty.

No dokážete si představit lépe strávenou sobotu, když meteorologové hlásí sychravo?

Rozhodně nezapomeňte, že akce probíhá nejen uvnitř galerie, ale také na její střeše! Pořád je vám to málo? Návštěvníci si mohou sami zkusit naplnit a zašpejlovat vlastní jitrnici a pochlubit se třeba rodině nebo známým.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Haus Hasslacher - Apartmány

Mölltal / Ankogel, Rakousko
22.11.-25.11.2019
Bez stravy
824 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář