Zájezdy a dovolená-podle čeho vybírat?

Rad a tipů, jak vybrat dovolenou, není nikdy dost. To jsme poznali i z ohlasů našich čtenářů, kteří chtějí poradit, kam vyrazit. My jsme toho názoru, že v zimě byste se měli soustředit na zimní destinace a naopak v létě užívat sluníčko. Jsou ale samozřejmě i destinace, kde se ohřejeme i v zimě, jde o pro nás exotické dovolené. Pak už nehrozí nervozita a deprese z nedostatku slunečních paprsků. Takže i pokud jste v létě zaneprázdněni, můžete si teplo, moře a pláže užít klidně i v lednu. Rozhodně nebudete první ani poslední.

Vybíráme dovolenou v zimě

Jak již bylo řečeno, dovolená v zimě může být do destinací, kde si užijeme zimní sporty, anebo naopak do míst, kde si užijete letní sporty. Výběr je jen a pouze na vás. Nebo zkuste dovolené obě. Pokud hledáte cestovní kancelář, která vám s výběrem pomůže a poradí, zkuste se obrátit na  New Travel. Velmi nás zaujala profesionalita a osobní přístup zaměstnanců. Navíc si můžete dovolenou vybrat z pohodlí vlastního domova a tak bez problémů porovnat různé hotely v lokalitě, která vás zaujala. Orientovat byste se měli podle recenzí lidí, kteří dané ubytování již navštívili nebo podle fotografií, které jsou vždy minimálně v několika kusech u každé dovolené.

Nezapomeňte na zájezdy

V rámci své dovolené se nezapomeňte informovat na zájezdy v rámci dané destinace. Zejména, pokud jedete na dovolenou na delší dobu, je lepší mít předem informace o možnostech výletů v dané lokalitě. Nemusíte se tety následně ptát na recepci nebo místního obyvatelstva, jaká místa stojí za vidění nebo kde najdete nejhezčí pamětihodnosti. Rovněž nemusíte řešit, jak se na dané místo dostanete. Tedy samozřejmě pokud necestujete vlastním vozem. Ušetříte si návštěvu v místní půjčovně a samotný výlet vás vyjde v konečném důsledku ještě levněji, než kdybyste si zájezd koupili na místě.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Doubletree By Hilton Resort & Spa Marjan Island

Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty
27.2.-7.3.2019
All Inclusive
46 690 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář