Zájezdy pro seniory za zvýhodněnou cenu

Už jste letos byli na dovolené nebo si užijete dovolenou mimo sezónu a vyrazíte k moři až v září nebo říjnu? Ti, kteří jezdí na dovolenou s dětmi školního věku, jsou v podstatě nuceni vybírat dovolenou v hlavní sezóně. Dovolená mimo hlavní sezónu skýtá mnoho výhod. Ani nejoblíbenější turistické destinace nejsou přecpané, cena dovolené i služeb bývá výrazně nižší. Jediné omezení představuje počasí. Ale na jihu Španělska nebo v dalších destinacích je slunečné počasí téměř zaručené od května až do října.

Dovolená pro seniory

To, že důchodce zajímají jenom televizní programy, není pravda. Lidé v důchodovém věku mají dost času, aby se konečně vrátili ke svým koníčkům, na které během let, kdy byli plně pracovně vytíženi, neměli dostatek času. Stejné je to i s cestováním. Po padesátce život ani zdaleka nekončí, a i lidé, kteří jsou v důchodu, si zaslouží krásnou dovolenou.

Hodně lidí baví cestovat, užívat si dovolenou, poznávat nové země. Ne všichni ale mohou cestovat. Buď nemají dost volného času, nebo dostatek peněz. V důchodovém věku čas už většinou problémem není. A nemusí jím být ani peníze. I krásnou dovolenou si lze užít za poměrně málo peněz. Třeba díky programu nabízejícímu zájezdy za zvýhodněnou cenu pro osoby starší 55 let pořádané CK Delfín travel.

Lidé splňující určité podmínky si mohou vybrat z několika zájezdů do atraktivních oblastí jižního Španělska, Albánie, Menorky nebo Sicílie. Zájezdy pro seniory jsou speciálně přizpůsobeny potřebám starších lidí. Je brán ohled na druh ubytování a účastníkům zájezdu je poskytována nepřetržitá péče zkušených delegátů, kteří pomohou klientům s jazykovou bariérou i dalšími problémy a potřebami.

Zájezdy jsou pořádány v období mimo hlavní sezónu, na jaře a na podzim. I když jsou tyto zájezdy a priory nabízeny osobám starším 55 let, mohou se jich za příplatek účastnit i mladší osoby. Navíc v případě španělských destinací může být osoba starší 55 let doprovázena dalším cestujícím libovolného věku a v případě zájezdů do Sicílie dokonce libovolným počtem dalších účastníků různého věku.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Rychnov Nad Kněžnou - Hotel A Vila Studánka

Východní Čechy, Česká republika
25.6.-27.6.2018
Polopenze
1 610 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 4, Hodnocení­: 9
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář