Zažijte luxus nedaleko Karlštejna!

Karlštejn je asi nejznámější český hrad, který se nachází v malebné přírodě cca 25 km od Prahy. Pokud máte rádi historii a současně chcete zažít pravý luxus ve spojení s klidnou přírodou, náš tip se vám určitě bude zamlouvat. Naše doporučení nejvíce potěší cestovatele s romantickou duší.

Romantický hotel Mlýn Karlštejn

Hrad i jeho okolí patří k nejkrásnějším místům v České republice. Každý rok sem míří tisíce turistů, aby se pokochali úchvatnými scenériemi. Vybrali jste si Karlštejn jako jeden z cílů vašeho výletu a hledáte inspiraci, jak si pobyt zde zpestřit? Seznamte se s možností ubytování Karlštejn, dopřejte si luxus a nechte se hýčkat.

Nedaleko hradu se nachází proslulý hotel Mlýn Karlštejn, který si pro své hosty připravil úžasnou kombinaci v podobě luxusního ubytování, chutné kuchyně a malebného prostředí. Například nedávno hotel zaznamenal velký úspěch, stal se vítězem soutěže o Svatební místo roku 2015. Tuto cenu obdržel hotel již po několikáté.

parkam.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_01

Úchvatné pokoje

Hotel Karlštejn nabízí několik luxusně zařízených pokojů. Nově je to například pokoj The best room her, z jehož oken se nabízí pohled na údolí řeky Berounky. Užijete si luxusní vybavení pokoje, do kterého patří: Postel velikosti king size, SMART LED TV s 3D, minibar, kávovar Nespresso, kožený sedací vak aj. Ozdobou pokoje je luxusní volně stojící vana Villeroy & Boch. Podobně je zařízen pokoj The best room his.

parkam.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_02

Součástí hotelu je stylová restaurace, ve které si pochutnáte na specialitách z mořských i sladkovodních ryb. V těsné blízkosti se nachází golfové hřiště.

parkam.cz_hotelmlynkarlstejn_cz_03

Výhodně díky speciálním balíčkům

Ubytování si můžete koupit standardní, nebo využít speciální nabídky. Do ní patří například Relax balíček. Obsahuje ubytování na 1 noc ve dvoulůžkovém pokoji, snídani, exkluzivní pronájem Wellness centra s finskou saunou a vířivkou včetně láhve sektu a večeři v hotelové restauraci pro 2 osoby. V nabídce je také romantický balíček či konferenční balíčky, které jsou vhodné především pro firmy.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Résidence Premium Arc 1950 Village

Les Arcs (Paradiski), Francie
27.1.-30.1.2020
Bez stravy
4 285 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář