Erotické masáže v Praze: Tradiční praktiky, které vás přenesou na druhý konec světa

Erotické masáže v Praze: Tradiční praktiky, které vás přenesou na druhý konec světa

Erotické masáže v Praze se v posledních několika letech staly velice vyhledávaným „zbožím“. Jedná se o populární záležitost, která však stále v některých tvářích vyvolává karmínový nádech ostychu. A to i v dnešní společnosti, která je sexu ve všech ohledech otevřena.

Erotické masáže mají hluboké kořeny především v orientální kultuře, o čemž se nám dodnes dochovaly četné historické prameny. Není to tedy záležitost moderní kultury, k jejím počátkům bychom museli až několik století před náš letopočet. V tomto článku bychom vám rádi osvětlili jejich tradiční druhy.

Takovýto druh relaxace má mnoho zdravotních benefitů, ať už v oblasti psychiky, či fyzična. Může být účinným doplňkem při léčbě depresí, a to především díky vyplavování hormonů jako je serotonin, dopamin a oxytocin, ke kterému dochází při dotycích. Uvolňuje stresové napětí a pomáhá i v oblasti sexuality, například při poruchách erekce či předčasné ejakulaci.

Erotická masáž Nuru

Jak už by název mohl napovědět, Nuru je erotická masáž, která má svůj původ v Japonsku, konkrétně ve městě Kawasaki. Masáž probíhá za naprosté nahoty všech účastníků (obvykle jsou dva – masér/masérka a zákazník/zákaznice, může však být i více masérů, případně existují i masáže pro páry) a to třením těla o tělo. Masér (nebo masérka, ty jsou při Nuru masážích přeci jen běžnější) namísto dlaní, prstů a klasických dotyků rukou používá svých přirozených křivek.

Tato technika je v kruzích okolo erotiky považována za mistrovské umění, kdy však hlavním cílem není samotné vyvrcholení (ke kterému samozřejmě může dojít), nýbrž nalezení jistého duchovního rozměru, není proto na škodu rozšířit si v této oblasti obzory

Jako pomůcka se obvykle používá speciální Nuru gel, který by však měl být bez zápachu a bez chuti a ideálně by měl být blahodárný pro vaši pokožku.

Tantrická masáž

Tantrická masáž pochází spíše z oblasti severního a středního indického subkontinentu, je tedy spojená s hinduistickým náboženstvím a tamější kulturou. Stejně jako masáž Nuru by mělo jít spíše o zážitek duchovní nežli o zážitek sexuální, ačkoliv nelze popřít, že co se týče postupu tantrického masírování, erotické vzrušení je pro mnohé lidi neodvratné. Během tantrické masáže dochází k masírování celého těla především dlaněmi a prsty, a to včetně genitálií. Mnoho lidí považuje tantrickou masáž za mimořádný druh relaxace, jež spojuje erotiku s duchovním odpočinkem.

Takové masírování těla i ducha mnohdy trvá v řádu několika hodin, a to i s rituály, které se před, během nebo po ní provádí. Tyto rituály jsou včetně samotných doteků považovány za jistý druh meditace.

Tantrické masáže, sebevědomí a sexualita

Taková masáž může pomoci při přijímání vlastního těla a sexuality v čiré podobě, s čímž mají především ženy nemálokdy problém. Přijímání sebe sama v určité podobě je důležité pro vaše sebevědomí, které má vliv na celý náš vnitřní, vnější (sociální a pracovní), ale i sexuální život. Problémy se sebeláskou byly mnohokrát prokázány jako hlavní překážka na cestě za spokojeným milostným životem, ať už jde o dlouhodobě snížený sexuální apetit, nebo v případě mužů o poruchy erekce a problémy s předčasnou ejakulací, eventuálně u žen se vzrušivostí. Kromě výše zmíněného mohou takovéto problémy vést k velmi nepříznivému duševnímu stavu jako jsou deprese, která k našemu spokojenému životu samozřejmě vůbec nepřispívá.

Navíc může jedince zbavit stresu a napětí, které rozhodně není radno hromadit a mohou také vést k výše zmíněným obtížím s ejakulací či erekcí. Takové hromadění negativních emocí však také v určitých profesích může vést až k syndromu vyhoření, což je velmi kritický stav absolutní ztráty motivace v oblasti pracovního života, kvůli kterému je mnohdy nutné skončit s prací na několik dlouhých měsíců, což si mnoho lidí nemůže dovolit. Přitom existuje jednoduchá prevence: relaxace.

Mohlo by se vám také líbit

Grilování v Mirakulu

Grilování v Mirakulu

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *