Když relax, tak dokonale, a navíc ještě fit

Když relax, tak dokonale, a navíc ještě fit

Není výjimkou, že musíme uvažovat nad odpočinkem našich znavených těl. Vlivy působící na naši kondici se den co den perou a předhánějí v tom, který z nich bude nakonec v přesile. Jestli nás zničí stres nebo únava, to už je jen na nás, ale nejlepší cesta jak z toho ven je dopřát si alespoň občas trochu toho romantického hýčkání.

No ano, nezdá se to, ale uspěchané nároky současnosti nám na zdraví a vzhledu nepřidají. Přitom paradoxně kladou na tyto dvě oblasti ty nejvyšší nároky! A my stojíme mezi volbou uspět, nebo to vzdát. Ale to by v tom byl čert, abychom na to nevyzráli, protože život se má prožívat, ne jen přežít!

Snít se dá i s otevřenýma očima

Pokud se v tomto souboji s tělesným selháváním poznáváte, je nejvyšší čas poohlédnout se po vhodném únikovém východu z této reality. Dopřát tělu stále populárnější rozmazlování, kterému se odborně říká wellness. Co tento moderní trend dnešní hektické doby vlastně obnáší?

Výraz sám o sobě vyjadřuje stav dobré nálady a zdraví – tedy harmonii mezi fyzickou a psychickou stránkou. Takový stav a ještě mnohem více nabízí wellness pobyty, kterými se nabídka jen hemží. Jsou sestaveny s ohledem na životní styl, pomáhají nám s obnovou energie a se zrelaxováním těla i mysli.

Můžeme vybírat mezi penziony a hotely v Čechách i na Moravě a je jen na nás, jestli pojedeme single, nebo s sebou vezmeme svou drahou polovičku. Ale výjimkou nejsou ani pobyty dvou či tří kamarádek vzájemně si nabíjejících baterky vybité třeba právě svými protějšky.

Za romantikou i sblížením

Nezřídka jsou takové wellness víkendy pro dva krásnou inspirací na dárek i pro muže. Dámy, nechte někdy nenápadně a jakoby „náhodou“ otevřený notebook s webovou nabídkou tohoto aktivního odpočinku, hýčkání, relaxace a v neposlední řadě i gastronomických perel. Záhy uvidíte, že váš miláček uchopí svou šanci příjemně vás překvapit doslova, jak se říká „za vlasy“. A protože to bude JEHO nápad, zcela zaručeně mu tím posílíte krom fyzické vitality i dokonalé mužské ego!

Mohlo by se vám také líbit

Grilování v Mirakulu

Grilování v Mirakulu

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *