Levné Chorvatsko láká na robinsonády, apartmány i hotely

Levné Chorvatsko láká na robinsonády, apartmány i hotely

Levné, bezpečné a cenově stabilní Chorvatsko láká stále více české rodiny s dětmi, seniory, party kamarádů i skupiny dětí na ozdravných pobytech. Prázdniny a čas dovolených se blíží, neváhejte s rezervací ubytování a využijte jedinečných slevových nabídek při včasné rezervaci. V nabídce ubytovacích zařízení se nacházejí jak hotely, apartmány, tak mobilní domy či robinsonády.

Robinsonský turismus pro přírodní nadšence

Záleží na každém, v jakém prostředí a ubytovacím zařízení touží strávit dovolenou. Pro nadšence, kteří se vyžívají v pobytu v přírodě oproštěné od civilizačního ruchu a šumu nočního života plážových letovisek, jsou jedinečnou volbou robinsonády. Robinsonský turismus je úplnou novinkou, s níž přicházejí Chorvaté, kteří si uvědomují jedinečnost osamělých míst v blízkosti moře a vystavěli bungalovy, v nichž by se dobře cítili i Robinson s Pátkem. Romantika jdoucí ruku v ruce se šuměním moře, hvězdnatou noční oblohou a absolutním tichem nerušeném sousedními turisty. Podobné zařízení a lokality mají i Chorvatsko mobilní domy.

Levné apartmány Chorvatsko pro rodiny s dětmi i sportovní oddíly

Apartmány Chorvatsko jsou klasikou, která neurazí početnější skupiny, které chtějí využít vzácné chvilky při dovolené, aby si mohli být nablízku. V apartmánech tráví prázdniny rodiny s dětmi, sportovní oddíly i party přátel, pro něž je přednější skupinová dovolená než luxus hotelů. Zařízené apartmány nabízejí turistům absolutní svobodu v rozhodování, kdy se bude obědvat, večeřet, případně ve kterou noční hodinu se půjde spát. Cenová dostupnost apartmánů umožňuje rodinám s dětmi i seniorům prožít kvalitní dovolenou bez starostí o finance.

Hotely pro zamilované páry i manažery na služebních cestách

Každý hotel Chorvatsko má svá specifika, kdy kategorie jsou označovány hvězdičkou a systémem stravování. Lze si vybírat mezi pouhými snídaněmi, polopenzemi a plnými penzemi. Ubytování v hotelích spojené s připraveným stravováním využívají často zamilované páry, pro něž je starost o jídlo na posledním místě. V chorvatských hotelích se díky kvalitě nabízených služeb často ubytovávají i manažeři na služebních cestách nebo osoby reprezentující konkrétní firmu, jež si do Chorvatska plánují schůzky. Vždyť není nad služební cestu strávenou u moře spojenou s vynikajícím servisem.

Rozmanité pláže a lokality plné historických skvostů

Teď už si jen stačí vybrat lokalitu. Nabízejí se například Istrie, jižní, střední a severní Dalmácie nebo Kvarner. Záleží, zda si turisté přejí strávit dovolenou na konkrétní pláži s kamínky či pískem anebo se chtějí vzdělávat při návštěvách historických míst. Webové stránky turistické kanceláře hrvatska.net dávají zájemcům o konkrétní města na výběr z desítek destinací, kde si mohou zvolit konkrétní typ ubytování a stravování.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *