Levné ubytování v Praze

Levné ubytování v Praze

V dnešním článku se zaměříme na dostupné ubytování v našem hlavním městě. Cestování mají rádi všichni a je více než jasné, že nemusíte jet zrovna za hranice. Pokud vám to váš osobní nebo rodinný rozpočet nedovolí, zkuste dovolenou u nás. Krásy České republiky jsou nevyčerpatelné a občas máme dokonce pocit, že zahraniční turisté znají Prahu lépe, než my, Češi. Asi se budete divit, ale i v Praze se můžete ubytovat za super peníze. Nečekejte žádný komfort, ale na druhou stranu je jasné, že ubytování využijete opravdu jen na přespání. Během dne chce každý stihnout co nejvíce památek a pamětihodností.

Ubytování na Praze 10

Nás zaujala levná ubytovna Praha 10, která nabízí velmi útulné a čisté 2 lůžkové, ale i 3 lůžkové pokoje s buňkovým uspořádáním. To znamená, že toaleta a koupelna jsou společné vždy pro dva pokoje. Nemusíte se ale obávat. Každý z jednotlivých pokojů samozřejmě zaručuje vlastní soukromí díky zamykacím dveřím.

Levné ubytování v PrazeUbytovna je vybavena pohodlnými postelemi a lůžkovinami s povlečením. Oblečení si můžete uložit do skříně, osobní věci do nočního stolku.

Jistě vás zaujme také dostupnost v rámci MHD. Ubytovna je nedaleko metra i autobusové zastávky.

Pro náročnější jsou na Praze 10 k mání ubytování ve formě apartmánů. Apartmán Praha nabízí v současné době tři různé apartmány v rámci jednoho penzionu. Vybírat můžete také podle toho, jaké máte rádi barvy, protože se pokoje liší zpracováním interiéru, ale samozřejmě také vybaveností. Ani zde ceny nejsou závratné, ale pokud jedete do Prahy za prací, zcela jistě nechcete utrácet za ubytování zbytečně mnoho.

Přesně to je důvod, proč do ubytoven míří především dělníci a do apartmánů spíše rodiny s dětmi a náročnější klientela.

You May Also Like

Levné ubytování v Praze

Skvělé jídlo, ubytování a bohaté sportovní vyžití, to vše na vás čeká v hotelu Ostrava

Levné ubytování v Praze

Hledáte místo pro dokonalou letní dovolenou?

Levné ubytování v Praze

Chalupa Památka je historické ubytovací zařízení s nevšední atmosférou

Levné ubytování v Praze

Recenze hotelu Plaza de la Luz Tourist Flats v Cádizu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *