Nový luxusní hotel v Rajeckých Teplicích – APHRODIE PALACE

Nový luxusní hotel v Rajeckých Teplicích – APHRODIE PALACE

V proslulém lázeňském městě Rajecké Teplice byl 5. června tohoto roku otevřen nový luxusní hotel. Výstavba hotelu je zároveň pokusem proniknout do nejvyšší lázeňské elity v Evropě. Hotel se může pyšnit čtyřmi hvězdičkami, které mu jsou uděleny skutečně právem. Antickým stylem inspirovaná nadčasová architektura, která vás spolu s pravými a luxusními přírodními materiály zkrátka nadchne. Použity zde byly ušlechtilé materiály jako například onyx, mramor, skleněné vitráže, vzácná dřeva a zlato. I hotelový personál sem dokonale zapadá – desítky zaměstnanců oblečení v předepsaných uniformách se o vás postarají s dokonalou péčí.

Sám viceprezident akciové společnosti SLK hotelový komplex popisuje jako „Povedenou rekonstrukci, která se inspirovala antickým obdobím. Spolu s tradičními architektonickými prvky, kterými se pyšní pouze ty nejlepší hotelové sítě světa a ty nejlepší lázeňská střediska, ve vás zanechá nezapomenutelné dojmy. Již jiné stavby v Rajeckých Teplicích jsou inspirovány starověkým Řeckem.

Nový luxusní hotel v Rajeckých Teplicích – APHRODIE PALACEHotel Aphrodite Palace jen pokračuje v zaběhnuté tradici. Na projektování hotelu se podíleli architekti Stanislav Smatana a Štefan Bílek. Interiér navrhla interiérová designérka Jana Miškolicová. Na samotné stavbě se podílelo několik stovek pracovníků z celého světa. Materiály, které byly na stavbu použity, pochází taktéž z různorodých krajin. Interiér hotelu je zdoben italským a indickým mramorem, taktéž sochy jsou zhotoveny z pravého mramoru. Kromě luxusního mramoru bylo při výzdobě hotelu použito asi 5 000 sklíček, ze kterých jsou poskládány pestrobarevné vitráže a pro ostatní ozdoby přes 10 kilogramů 24-karátového zlata.

Co se dostupnosti hotelu týče, je umístěn přímo v centru lázeňského městečka. Vznikl přestavbou budovy bývalého hotelu Veľká Fatra. Hotelový komplex zabírá přes 3000 m2. Uvnitř najdeme 111 pokojů. Z toho 6 z nich je velikých 40 m2 a 3 (tzv. pokoje de Luxe) 70 m2 a jsou obohacené o nádherný výhled. Celkové náklady na rekonstrukci činí asi 196 mil. Kč. Hotel je s lázeňským domem propojen proskleným mostem. V lázeňském domě hosté najdou bazény, sauny ale dokonce i centrum krásy Beauty Aphrodite.

Nový luxusní hotel v Rajeckých Teplicích – APHRODIE PALACEPoslední dvě patra v hotelu mají ty nejluxusnější pokoje, a proto jsou tato dvě patra ohodnocena 5ti hvězdičkami.

Centrem celého hotelu je stylové lobby s restaurací a la carte APHRODITE PALACE. Oboje bohatě zdobené mramorem a zlatem.

Stravování v hotelu je taktéž na vynikající úrovni. O výborný gastronomický zážitek v podobě mezinárodně oblíbených jídel, ale i slovenských specialit, je tu postaráno. Přičemž příjemné ceny, tak, aby si jídlo mohl dovolit každý návštěvník, jsou zachovány. Nabídka kuchyně vznikla za asistence jednoho z nejlepších slovenských šéfkuchařů – Mariána Fila.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *