O nás

Cestovatelský portál Pár tipů kam na dovolenou je určený pro všechny, kteří hledají informace na téma cestování. Tipy na výlety napříč celou Evropou i v rámci České republiky pro vás sepisují naši profesionální redaktoři, kteří vždy danou destinaci vyzkoušeli na vlastní kůži. Výlety a ubytování pro rodiny s dětmi prokládáme adrenalinovou i all inclusive dovolenou pro náročné. Spolupracujeme s velmi vyhledávanou cestovní agenturou Invia, která nabízí samostatné letenky, ubytování, ale také eurovíkendy i delší dovolenkové pobyty.

Na našich stránkách nabízíme reklamní zviditelnění pro poctivé cestovní agentury a poskytovatele cestovního pojištění a potřeb pro cestování. Stejně tak se zde můžete realizovat, pokud máte nějakou zkušenost z dovolené. Jsme otevřeni kladným i záporným reakcím a tipům od ostřílených cestovatelů i laiků. Neváhejte nás kontaktovat na mailu parkam@petrmalec.cz

Je jasné, že za dovolenou nechcete utratit zbytečně mnoho. Právě proto přinášíme přehled first minute zájezdů. Ve valné většině případů se jedná o zvýhodněnou dovolenou, kdy za včasný nákup dostanete některé služby zdarma. Stejně tak jsou zejména u mladých lidí oblíbené i last minute zájezdy. Pokud vám nevadí, zabalit si zavazadlo během několika dní nebo dokonce hodin, můžete si dovolenou užít za zlomek její půvdní ceny. First a last minute dovolená je výhodná nejen pro klienty cestovních kanceláří, ale také pro cestovní kanceláře jako takové.

Na našem cestovatelském portálu najdete tipy na zimní i letní dovolenou. Výjimkou ale není ani mimosezónní dovolená.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *