Odpočiňte si od všedních starostí a vydejte se na báječný eurovíkend do Paříže

Odpočiňte si od všedních starostí a vydejte se na báječný eurovíkend do Paříže

Máte starostí a stresu v práci už plné zuby, jenže do dovolené je ještě proklatě daleko? Potřebujete alespoň krátký oddech, který vám pomůže nasbírat energii do dalších všedních týdnů a měsíců? Hoďte všechny problémy na chvíli za hlavu a vydejte se na víkend plný krás a poznání do některé z evropských metropolí. A proč nezvolit rovnou Paříž, snové město všech romantických duší? Eurovíkend v Paříži bude bezpochyby nezapomenutelným zážitkem.

Synonymum romantiky a elegance

Paříž je přímo symbolem romantiky, a proto ji za cíl cesty volí mnoho zamilovaných párů. Její krásy a neopakovatelné kouzlo ale oceníte i jako single. Město vás očaruje svou elegancí, živostí a pohodovou ležérností zároveň, získá si vaše srdce překrásnými scenériemi a chuťové buňky zase okouzlí pravými francouzskými dobrotami. Dosyta si tu vychutnáte každou minutu svého pobytu, to je zaručené. Neváhejte si alespoň na chvíli vyzkoušet život Pařížanů a Pařížanek, projděte se po nábřeží Seiny, dejte si výbornou kávu a croassant na zahrádce kavárny a po obědě si vychutnejte sklenici skvělého francouzského vína.

Jedinečné památky na každém kroku

A co byste měli určitě při svém pobytu v Paříži vidět? Eiffelova věž je základ, který na seznamu nejvýznamnějších míst k navštívení nesmí chybět. Stejně tak palác Versailles a jeho zahrady, symbol francouzské monarchie a obdivuhodný klenot historie. Také byste neměli vynechat palác Louvre, kde se nachází jedno z nejúžasnějších muzeí umění na světě. Obdiv si zaslouží známá katedrála Notre Dame nebo méně proslulá, ale také překrásná kaple Sainte-Chapelle. A takových zajímavých a obdivuhodných míst je v celé Paříži mnoho a mnoho, nejlepší je tedy si vše dopředu naplánovat.

Eurovíkendy si můžete zvolit podle svých představ, od nejlevnějších až po luxusní s ubytováním v hotelech s nejvyšším komfortem. Všechny takové zájezdy nabízí cestovní kancelář KubíkTravel. Kromě Paříže můžete strávit třeba eurovíkend v Athénách nebo eurovíkend v Londýně. Tak se vydejte na cesty a užívejte si života.

Mohlo by se vám také líbit

Avignon

Avignon

Bretaň

Bretaň

Městečko Arles

Městečko Arles

Musée du Louvre

Musée du Louvre

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *