Park Mirakulum  – 10 hektarů zábavy i poznání pro celou rodinu

Park Mirakulum – 10 hektarů zábavy i poznání pro celou rodinu

Dva roky vznikal ve středočeských Milovicích unikátní projekt rodinného areálu, plného nápaditých atrakcí – Park Mirakulum. Nejprve bylo nutné sanovat a rekultivovat několik hektarů zpustlého území, aby zde postupně vyrostla „země“, která má ambici lákat návštěvníky z celé republiky. Od dubna 2013, kdy Mirakulum zahajuje novou sezonu, se díky lesní naučné stezce, terasovým zahradám a řadě dalších novinek park rozroste dvojnásobně na celých 10 hektarů!

Zábavně-naučný Park Mirakulum je esencí toho nejlepšího, co za bezmála deset let své existence navrhla a vyrobila turnovská firma TR Antoš spol. s r.o. Ta patří k nejvýznamnějším tvůrcům kreativních dětských atrakcí a celých hřišť na tuzemském trhu. Za více než 1500 realizací se jí dostalo řady odborných uznání, včetně několikanásobného ocenění Dřevěná stavba roku.

Rozvíjejte dětskou fantazii

Park Mirakulum  – 10 hektarů zábavy i poznání pro celou rodinuV milovickém Mirakulu však najdete mnohem více než herní prvky z akátového dřeva, na které firma TR Antoš sází především. Park je ušit na míru bezbřehé dětské fantazii i těm nejroztodivnějším dětským přáním. Návštěvníci zde najdou velkolepý a architekturou výjimečný hrad se stovkami metrů podzemních chodeb, kontaktní zoo s mini oslíky, holandskými mini kozami a Quessanskými ovcemi, venkovní kamenný amfiteátr, nafukovací trampolíny nebo lanové centrum s lanovkami zasazené do malebné přírodní scenérie.

Možná to nejcennější na celém projektu je kreativní a stále překvapující prostor, kde mohou společně trávit čas celé rodiny. Myslím, že to je v dnešní uspěchané a často vystresované době největší hodnota. Značná část parku je určena maminkám i s těmi nejmenšími dětmi v kočárcích,“ říká Jiří Antoš, majitel firmy TR Antoš. Nová země Mirakulum nabízí také obří houpačky, prolézačky nebo velké pískoviště a mnoho dalších nápaditých a inovativních atrakcí.

Park Mirakulum  – 10 hektarů zábavy i poznání pro celou rodinuI rodiče uvítají několik občerstvovacích stánků s venkovním posezením, sociální zařízení s přebalovacími pulty pro miminka, zastřešené piknikové plácky apod. Za výtvarnou podobou parku stojí úspěšná sochařka a výtvarnice Lucie Kozelská, která se pro své návrhy nechala inspirovat přírodou, klasickými literárními díly nebo rukopisem architekta Gaudího.

Okouzlující území Mirakulum, jež našlo inspiraci v tom nejlepším ze světových zábavních parků a hřišť, láká na výjimečné zážitky pro všední i víkendové dny, navíc v blízkém dosahu Prahy. Areál je snadno dostupný autem či vlakem a napojen na linky PID de facto až do bezprostřední blízkosti.

O Parku Mirakulum

Iniciátorem a provozovatelem Parku Mirakulum je společnost TR Antoš s.r.o. s letitými zkušenostmi v oblasti budování zábavních parků a hřišť u nás i v zahraničí. Originální milovický projekt volnočasového areálu v kombinaci s naučnou lesní stezkou je výjimečným konceptem, který dosud nemá v Česku obdoby. Desetihektarová rozloha je příslibem dostatečného prostoru a zajištění kapacity pro návštěvníky z blízkého i širšího okolí.

Park Mirakulum Milovice-kontakt

Topolová 629
Milovice nad Labem
Otevřeno (od dubna 2013): úterý – neděle, 10:00 – 17:00 (v létě až do 19:00)
Základní vstupné v roce 2013: 100/150 Kč, děti do 90 cm zdarma.

Mohlo by se vám také líbit

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 2. Počasí

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa – díl 1. Základní informace

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Společník cestovatele–díl 3. Řecko

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Pojišťovny lákají na uzavření cestovního pojištění soutěžemi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *