Privátní wellness Samui Spa v Praze

Privátní wellness Samui Spa v Praze

Pokud jste ještě nikdy nezkusili saunu, napravte to. Při saunování dostanete z těla nejen toxiny, ale také nervozitu, napětí a vyčerpání. „Abyste si tento úžasný zážitek opravdu užili a mohli na sebe nechat působit blahodárné účinky sauny, je důležité, aby vás při odpočinku nikdo nerušil a měli jste co možná největší soukromí,“ vysvětluje Milan Novák ze Samui Spa a dodává: „V privátní sauně si můžete dopřát jedinečnou kombinaci zdraví prospěšného vlivu saunování a aromaterapie. Vhodně vybrané přírodní aromatické esence podporují proces detoxikace. Silice levandule, heřmánku, meduňky, ale i santalového dřeva či kadidla navíc mají antidepresivní účinky.“ Privátní wellness dnes už není vymožeností. To, jaký zážitek z odpočinku si odnesete, je k nezaplacení.

Oddejte se labužnictví

Abychom si rozuměli, nemluvíme o nezřízeném obžerství, ale o požitku z dobrého a především kvalitního jídla. Přednost dávejte sezonním potravinám, ale nic si nezakazujte. Je prokázáno, že zákazy a odpírání uvádí psychiku a tím pádem i tělo do stresu. Jednou či dvakrát v týdnu se proto neostýchejte a dejte si něco dobrého. Jídlo si vychutnávejte a nikam nepospíchejte. Inspirujte se u středomořských národů, které mají večeři jako relaxační rituál a užívají si každé sousto ve společnosti lidí, které mají rádi. Jestliže jste bez energie a ve stresu, udělají vám dobře cukry, které zlepšují náladu. Takže dobrý zákusek povolen. Odpírat si nemusíte, v rozumné míře, ani alkohol. Podle úspěšného dětského kardiochirurga profesora Milana Šamánka, propagátora dobrého vína, je střídmé, ale pravidelné pití vína zdraví prospěšné.

Nechte se hýčkat

Privátní wellness Samui Spa v PrazeJednou z nejúčinnějších relaxačních procedur je masáž, kterou byste si měli dopřát alespoň jednou do měsíce. „Volte masáže, které jsou jemné,“ radí Milan Novák z privátního wellness Samui Spa a pokračuje: „Ženy jsou nadšené například ze smyslných rituálů, které kombinují ošetření obličeje a těla za pomoci aromaterapeutických složek jako je například olej z myrhy, kadidla, citrusů, bílého kosatce a santalového dřeva, které navrací pokožce jemnost, hebkost a mladistvý vzhled. Je-li navíc součástí i celotělová relaxační aroma masáž, odchází, nejen ženy, s pocitem lehkosti, čistou hlavou a novou energií,“ dokončuje popis lákavých rituálů Milan Novák. Důležité ale je, abyste si na takový zážitek udělali čas a nepodstupovali jej ve spěchu. Naštěstí už existují wellness zařízení, která vám luxusní odpočinek poskytnou třeba až do půlnoci a o víkendu! Co říkáte, nebude to další velmi příjemný bod na seznamu vašich úkolů?!

Mohlo by se vám také líbit

Grilování v Mirakulu

Grilování v Mirakulu

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

Jak se naučit angličtinu pro začátečníky ještě před dovolenou

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

S dobrou dodávkou bude dovolená, jak má být

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Karavan před odjezdem na dovolenou důkladně zkontrolujte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *