Dovolená bez obav s cestovním pojištěním

Pro klid duše je lepší se před jakoukoli cestou do zahraničí vždy pojistit. Ať už se jedná o jednorázové nebo dlouhodobé pojištění, které využijete po celý rok, jistě vás nejvíc ze všeho bude zajímat cena a rozsah pojistného. Dumáte nad tím, kde si můžete sjednat nejlevnější cestovní pojištění do zahraničí? V éře internetu není nic snazšího. Pojistit se proti úrazu na dovolené je možné i na poslední chvíli. Použijte srovnávače cen cestovního pojištění, zřiďte si jej online a budete ho mít za “babku”.

Pojištění last minute

Nechat se pojistit na poslední chvíli je běžné a vesměs pohodlné. Nemusíte chodit na žádnou pobočku, stačí si prostřednictvím internetového srovnávače najít nejvýhodnější variantu a hned si ji taky zaplatit. Celý proces vám nezabere mnoho času, je potřeba si pouze dát pozor na to, od kdy vám pojištění začíná platit. Pojišťovna vám pošle většinou potvrzení. Rychlé, spolehlivé, jednoduché vyřízení pojištění jako stvořené pro libovolnou „last minutku“. Stále častějším a oblíbenějším se stává kupříkladu online zřizování cestovního pojištění do Chorvatska a do jiných klasických destinací na poslední chvíli.

Pojištění dle typu „rizikové“ aktivity

Podstatným detailem, na který je třeba dopředu myslet, jsou aktivity, za nimiž do zahraničí jedete. Z jejich charakteru obyčejně vyplývá určitá míra rizika, tedy pravděpodobnost, že se zraníte a bude třeba uhradit na místě drahou léčbu. Jestliže vaší jedinou větší aktivitou bude běhání na pláži a umírání vedrem před význačnými památkami a na dece, nemusíte vůbec nic řešit, postačí vám obyčejné pojištění pro strýčka příhodu. Pokud ovšem máte v úmyslu provozovat extrémní sporty jako bungee jumping a vodní lyže, oceníte spíš balíček pokrývající rizika z nich plynoucí. Většinou si za takové pojištění budete muset připlatit, ale ve výsledku se jedná o pár korun navíc. Samotné cestovní pojištění do zahraničí nestojí mnoho a když si vyberete to nejlacinější na trhu, ušetříte až stovky korun za každého člena rodiny.

Kdo hledá výhodné pojištění, hledá především srovnání všech myslitelných nabídek. Na internetu jsou volně dostupné „srovnávače“ nejrůznějších produktů a služeb. Nabídky cestovního pojištění od různých společností naleznete na srovnávacím serveru TopSrovnání.cz.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Beach Hotel Sharjah

Sharjah, Spojené arabské emiráty
22.10.-24.10.2019
Snídaně
13 390 KČ

Pobytové, U moře, Nízká záloha
Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3, Hodnocení­: 8.5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář