Dovolená u moře 2013-Chorvatsko

V dnešním článku se opět zaměříme na letní dovolenou pro příští rok. Mnozí z nás teprve vybírají tu zimní, ale aby vůbec bylo z čeho vybírat a nečekali jste, jaká dovolená na vás zbyde, je lepší vybírat s předstihem. Tedy klasicky nyní v zimě dovolenou u moře 2013 a naopak v létě tu zimní. Jako hodně lid spoléhá na zlevněné last minute zájezdy, jsou velmi výhodné i včas koupené, tedy first minute zájezdy.

Již klasicky se nejvíce Čechů chystá do Chorvatska. Důvod je jednoduchý. Chorvatsko je poměrně blízko, dá se využít vlastní doprava a navíc je zde nádherné moře a ceny srovnatelné s Českou republikou. Pokud si navíc vyberete některé letovisko na Istrii, jako je třeba Poreč, budete zde autem za méně než 8 hodin. Jak na Istrii, tak více na jih, můžete díky cestovce adrialand.com využít ubytování Chorvatsko v kempech, apartmánech, hotelích a vilách.

chorvatsky kempKempy a apartmány využijete zejména, pokud cestujete jako větší parta přátel, s rodinou nebo dokonce se psem. Do málokterého hotelu totiž mají psi přístup, v apartmánech je to o mnoho jednodušší. Počítejte sice s tím, že si za psa připlatíte, ale lepší než koukat na otrávené obličeje majitelů, když budou psí chlupy naprosto všude. Také na většinu pláží psi smí. My ale doporučujeme se zvířaty vycestovat v září, kdy pláže nejsou plné lidí a také není až takové vedro, což zejména více chlupatí psi hůře snášejí.

Pokud se rozhodnete cestovat do Chorvatska autem, je velmi vhodné udělat si zastávku buď v některé malebné vesničce v Rakousku nebo v kempu ve Slovinsku. Nejen, že si během cesty výrazně odpočinete, ale navíc dovolenou zpestříte několika dny na jiném místě. To ocení i řidiči, zejména, pokud se nemají s kým střídat.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Haus Hasslacher - Apartmány

Mölltal / Ankogel, Rakousko
5.3.-10.3.2020
Bez stravy
1 373 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář