Jste v zimě Krkonoších? Strážné nesmíte minout!

Při letošním rozhodování, kam o jarních prázdninách, jsme narazili na několik úžasných možností ubytování ve Strážném. Velmi nás zaujalo, že mnoho ubytování je za linií, kam smí auta. Jedinou možností, jak se na některou z horských chat dostat, je pěšky, nebo sněžným skútrem.

Jak se do strážného dostanete? Jednoduše. Asi 5 km za Vrchlabím se dáte doprava. Pokud byla do teď cesta výborně sjízdná, teď čekejte, že se trochu zapotíte.

Přijeli jsme do strážného a hned jsme uviděli autobusovou zastávku a placené parkoviště. V podstatě nemáte jinou možnost, kde auto nechat. Ovšem hlídané parkoviště za 50 Kč na den je za hubičku, to opravdu rádi zaplatíme. Na terminálu si vyzvednete kartičku, kterou při odjezdu dáte pánovi v budce, ten vám sdělí, kolik mu dáte hotovosti.

Nezapomeňte informovat vašeho ubytovatele, že jste na místě, aby vám přijel skútrem pro zavazadla. Vy si na ubytování dojděte, nepůjdete dál než 1 km. Cesta je kolem sjezdovky. Je zde sjezdovka pro pokročilejší, ale i začínající lyžaře, kterým můžete objednat instruktora. Jedna sjezdovka je i výše. Zde je velmi málo lidí a celodenní permanentka vyjde na 200 Kč. Sjezdovka je modrá, moc hezká a hned vedle ní vede úžasná stezka na běžky.

strazne bezky

Provoz vleků přímo ve strážném.

Celodenní jízdné na velké sjezdovce: 400 Kč
Snížená cena: 300 Kč
Jedna jízda: 30 Kč.

Období: leden – březen
pondělí – neděle 09:00 – 16:30
18:30 – 21:00
Období: listopad – prosinec
pondělí – neděle 09:00 – 16:30
18:30 – 21:00
Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Haus Hasslacher - Apartmány

Mölltal / Ankogel, Rakousko
22.11.-25.11.2019
Bez stravy
824 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář