Kam s dětmi na výlet když prší?

Nevíte, kam vyrazit s dětmi na výlet, když zrovna venku leje jako z konve? Přečtěte si naše jedinečné typy. Budete plní zážitků, ať jste malí nebo velcí. Výlety pro celou rodinu za každého počasí.

Království železnic v Praze na Smíchově

Modelová železnice v ČR, zmenšený svět Království železnic, stovky metrů kolejí a mnoho modelů vlaků i aut, které si navzájem dávají přednost na zdejších křižovatkách. Nechybí ani modely významných staveb a krásných míst ČR. Zažijete zde zcela unikátní atmosféru v podobě střídání dne a noci. Součástí je i nádherně provedený obří Model Prahy.

Národní technické muzeum Praha

Objevte hotový ráj exponátů z oblasti vědy a techniky. Zdejší expozice NTM vás překvapí zejména velmi moderním pojetím. Najdete zde jedinečné sbírky z oblasti architektury, stavitelství a polygrafie. Čeká vás i stálá expozice Chemie kolem nás, Měření času, Interkamera, Hutnictví a Technika hrou, expozice televizního studia i kontaktních čoček. Je se na co dívat.

Pevnost poznání v Olomouci

Navštivte Pevnost poznání Olomouc, která je prvním interaktivním muzeem popularizace vědy na střední Moravě v areálu Korunní pevnůstky. Nabízí spoustu zážitků a zábavy pro rodiny s dětmi. Řadí se do kategorie science center a poskytuje zcela neformální prostředí pro hravé objevování mnoha přírodních a společenských jevů.

Zrcadlové bludiště Na Příkopě v Praze

Chcete se smát a bavit? Navštivte naše nejmodernější zrcadlové bludiště. Zrcadlový labyrint je v centru Prahy v budově hračkářství Hamleys. Zrcadlový sál nabízí i něco navíc. Zrcadlový labyrint je plný jedinečných světelných efektů doplněný zvukovou kulisou a LCD panely. Tohle musíte vidět.

Zábavní park Fábula pro děti v každém věku v Kamenici nad Lipou

Zážitkový park Fábula myslí na kluky i holky a děti všeho věku. Zábavní park nabízí spoustu zábavy pro malé i velké. Je zde malá ZOO, interaktivní výstava Svět panenek, strašidelné bludiště se všetečnými otázkami, obří společenské hry i hlavolamy. Můžete kreativně tvořit v dílnách, najíst se v Hostinci u loupežníka Bambitky a mlsat v cukrárně. Starší děti zaujme úniková hra Útěk ze žaláře nebo dobrodružná hra Tajemné šifrování. Vydejte se za skřítkem Fábulou do pohádkového sklepení. Takový výlet s dětmi za deště nemusí být nuda.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Traunbachhäusl

Bavorsko, Německo
25.1.-1.2.2020
Snídaně
7 673 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář