Kam se letos vydat lyžovat

Už víte, kam se letos v zimě podíváte? Jestli si chcete skutečně dobře zalyžovat, užít si dlouhých sjezdovek, skvělého sněhu a slunečních paprsků, přitom ale neustále nečekat v nekonečných frontách na lanovky, vyjeďte do zahraničí.

Lyžařské zájezdy Rakousko a Itálie vám nabídnou skvělé lyžařské podmínky. Co tedy najdete v nabídce lyžařské zájezdy 2014? Zájezdy se konají průběžně v různých termínech, od poloviny prosince až do poloviny března. Vybrat si můžete z mnoha italských a rakouských středisek. Cesta na zájezd probíhá autobusem, či minibusem. Podle naplněnosti zájezdu, či požadavků klienta. Ubytováni budete buď v penzionu, nebo v hotelu. Zase záleží na možnostech lokality, nebo vašich přáních. Stravování probíhá nejčastěji formou polopenze, to abyste mohli po celý den nerušeně lyžovat. Strava je regionální, takže jistě ochutnáte spoustu zajímavých a nových jídel.

Lyžařské zájezdy Itálie vám nabídnou návštěvu jednoho z nejvyhlášenějších středisek v Dolomitech, kterým je Kronplatz. Čekají tam na vás moderní lanovky a široká nabídka sjezdovek všech úrovní obtížnosti. Takže si zde vybere opravdu každý. Po lyžování si ještě jako bonus budete moct zdarma užít relaxaci v sauně. Jak je všeobecně známo italská kuchyně je jednou z nejlepších na celém světě. Takže i proto se tato místa jistě vyplatí navštívit.

lyzovani 2014V Rakousku vás čekají dokonale upravené široké sjezdovky. Nahoru vás vždy vyvezou pohodlné lanovky. Díky velikosti lyžařských areálů vás při lyžování nebudou zdržovat nepříjemné a únavné fronty. Navštívit můžete jedno z nejlepších středisek v celém Rakousku – Flachau. Právě zde se narodila a dodnes lyžuje, lyžařská legenda Hermann Maier.

Zájezdy bývají většinou na 3-4 dny, což je pro lyžování úplně akorát. Nástupními místy je vždy Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Turnov a Praha. Po domluvě je vždy možno nabrat cestující i dál po trase. Pokud cestujete s dětmi, je dobré vědět, že můžete čerpat různé slevy. Děti do 6 let mají slevu 1000 Kč, do 12 let 500 Kč a do 15 let 300 Kč. Jestliže se stanete zákazníky sunbike.cz, můžete si zakoupit skipasy se slevou 15%.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Résidence Premium Arc 1950 Village

Les Arcs (Paradiski), Francie
30.1.-5.2.2020
Bez stravy
7 435 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář