Levné moře-dovolená Bulharsko

hotel bulharsko

Letní dovolená se pomalu ale jistě blíží a už teď bychom se měli zamyslet nad tím, kam vyrazíme. Tradičně nejvíc našich spoluobčanů se již klasicky chystá do Chorvatska. Láká nás blízkost přímořských letovisek a také cenová dostupnost. Ti, kterým už se Chorvatsko přejedlo, nebo hledají pláže bez kamenů a nebezpečných ježovek, doporučujeme Bulharsko.

Bulharsko je sice o trochu dál, ale dovolená Bulharsko skrývá nevídané možnosti. Pokud se chystáte do Bulharska automobilem, dobře si to rozmyslete. Cesta pře Rumunsko není zrovna příjemná-o dálnicích nemůže být ani řeč. A když uvažujete ceny letenek do Bulharska, rozhodně se autem nevydáte. Pokud si letenky zamluvíte včas, nejsou drahé.

Pokud mohu mluvit přímo za nás, největší problém byl s naším čtyřnohým miláčkem. ubytovani bulharskoJedná se o psa malého vzrůstu, ale ani tak většina poskytovatelů letenek nechtěla psíka přímo na palubě.

I to ale naše cestovní kancelář vyřešila a nakonec máme letenky tak levné, že konkurují ceně nafty do vzdálenějších destinací. Mít v místě ubytování vlastní automobil je sice velmi lákavé. Ovšem půjčovny aut a skútrů jsou ve větších bulharských letoviscích doslova na každém kroku a za ceny, které jsou i pro občany České republiky, úsměvné. Ostatně ceny oblečení, kabelek, jídla a také suvenýrů jsou takové, že si něco z Bulharska může přivést opravdu každý.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Haus Hasslacher - Apartmány

Mölltal / Ankogel, Rakousko
22.11.-25.11.2019
Bez stravy
824 KČ

Doprava: Vlastní
INVIA.cz

Přidej komentář