Luxusní dovolená za skvělou cenu

Toužíte po luxusní dovolené, kterou si opravdu užijete? Pokud se vám několikrát stalo, že popis dovolené v katalogu, byl výsledně v reálu naprosto odlišný, není se čemu divit, že jste již při výběru dovolené opatrnější. Spousta Čechů si oblíbila německé cestovní kanceláře, se kterými je možné vycestovat za podstatně nižší cenu, ale zároveň využívat daleko kvalitnějších služeb. Němci jsou známí svým perfekcionismem, takže věřte, že tomuto faktu můžete stoprocentně důvěřovat. Je neuvěřitelné, jak se Češi spokojí s nízkým standardem za vysoké ceny, když to jde udělat daleko kvalitněji a levněji.

Německé cestovní kanceláře vynikají především tím, že si ve většině případů pronajímají celé letadlo a kompletně celý hotel. Celkově pak ale požadují služby na vyšší úrovni. Donedávna, pokud jste chtěli vycestovat prostřednictvím německé kanceláře, byla pro vás jistě doprava komplikovanější tím, že jste se museli dopravit na dané letiště přímo v Německu. To už je však dnes minulostí.

rudolf reisen cestovkaZájezdy německých ck jsou nyní možné i přímo z Prahy. Přímo z pražského letiště se tedy dostanete i na exotické zájezdy na Maledivy, Srí Lanku, do Thajska, nebo do Dominikánské republiky.

Mezi přední cestovní kanceláře s těmito službami patří RUDOLF REISEN. Detailně popsané zájezdy a více informací můžete zjistit na webových stránkách rudolfreisen.cz, nebo na bezplatné lince 800 100 567. Tato cestovní společnost využívá služeb letecké společnosti Emirates.

Hledáte ještě další způsob, jak vaši exotickou dovolenou více ozvláštnit? Cestovní kancelář RUDOLF REISEN také nabízí několikadenní okružní plavby lodí. Zažili jste už něco takového? Plavba po Karibiku, Řeckých ostrovech, Norských fjordech, nebo mnoha dalších zajímavých destinacích, se lehce stane dovolenou, na kterou jen tak nezapomenete.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Résidence Premium Arc 1950 Village

Les Arcs (Paradiski), Francie
27.1.-30.1.2020
Bez stravy
4 285 KČ

Doprava: Vlastní Hvězdiček: 5
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář