Nárok na odškodnění při zpoždění, nebo zrušení letu

Znáte ten pocit – čekáte na letišti a na tabuli s časy odletů letadel se neustále navyšuje doba, za kterou má vaše letadlo odletět. Nejen že je to nepříjemné a zbytečné čekání, když jste touto dobou mohli čas využít zcela jinak, ale jestli někam pospícháte a potřebujete být někde načas, je to pro vás nepříjemné ještě o mnoho více. Ještě větší nepříjemností jsou zrušené lety, které sice nejsou tak časté, ale může se to stát. Pak můžete možná tak zůstat stát na letišti a jít si koupit další letenku.

CO s tím však můžete udělat? Na přeregistrování letadla je již moc pozdě a změnu doby schůzky, nebo pracovních povinností ještě později. Takže vám nezbude nic jiného, než potichu čekat na zpožděné lety a chvíli, kdy konečně do letadla budete moct nastoupit.

Pokud ale nechcete přistupovat na tyto podmínky, už nemusíte! Stane-li se vám takováto nepříjemnost, můžete zažádat o odškodnění za zpožděný let. Sice se vám stejně nepodaří být na místě včas, ale alespoň něco z toho můžete mít.

zruseni letuJestliže se vám nechce obcházet kanceláře a žádat náhradu, přesně od toho je tu firma click2claim. Na jejich stránkách popíšete přesně váš problém a oni za vás obstarají vše potřebné. Vyřeší snad každý problém. V jejich kompetenci je náhrada za zrušený let, náhrada za zpožděný let, nebo i za přesměrovaný let, či za odepření nástupu.

Kompenzace za zpoždění letu, nebo kompenzace za zrušený let můžete obdržet až ve výši 600 euro. Náhrada se odvíjí podle délky letu. Výhodné je pro vás to, že firmě neplatíte předem, ale bere si provizi až ze zprostředkovaných kompenzací.

Nepromarněte svoji šanci a požádejte o odškodnění včas. Vezměte si zpátky svoje peníze, když na ně máte plný nárok. Navíc bez zbytečných starostí navíc.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Öko Holz-Blockhaus Hasslacher

Mölltal / Ankogel, Rakousko
26.1.-2.2.2020
Bez stravy
2 329 KČ

Doprava: Vlastní
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář