New York – Společník cestovatele

Vzít si s sebou na dovolenou či na výlet průvodce je bezpochyby velmi užitečné. Ostatně v mojí vlastní knihovně najdete průvodců, chcete-li společníků cestovatele, velmi mnoho. Ne, že bych procestovala celý svět, ale průvodci rychle stárnou. Najdete v nich totiž informace, bez kterých se neobejdete. Kam na nejlepší místní jídlo, odkud jezdí městská či dálková doprava, kdy mají otevřeno v nejlepších galeriích a na kolik vás vyjde vstupné. Přesně to jsou informace k nezaplacení, které ale velmi rychle strnou a je potřeba je co nejčastěji, nejméně ale jednou za 2-3 roky aktualizovat.

Právě to je důvod, proč jako naprostou novinku můžete na pultech knihkupectví potkat aktualizovaného společníka cestovatele po New Yorku. Více než 1200 fotografií vám představí New York v celé kráse. Jedinečné průřezy a plány podlaží vám umožní nahlédnout do veřejných budov a památek. Pomůžeme vám orientovat se v množství hotelů, restaurací, barů a kaváren všech cenových kategoriích.

Všeobecně platí, že průvodci patří do kategorie dražších knih. Ty se starším datem vydání si ale můžete koupit doslova za hubičku. Na informace z nich se ale až tak spolehnout nemůžete, ovšem jako obecný obrázek o daném místě se použít dají.

Soutěž o 3x knihu New York – Společník cestovatele

Tento průvodce byl vydán nakladatelstvím Euromedia na konci roku 2013. Informace jsou v něm tedy rozhodně čerstvé. Můžete si ho koupit asi za 700 Kč nebo vyhrát u nás.

Soutěžní otázka:

Kolik stran má kniha New York – Společník cestovatele?

Správné odpovědi zasílejte na soutěžní mail soutez@alida.cz, nejpozději do pátku 31. 01. 2014. K odpovědím nevyužívejte komentáře k příspěvku.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Rove Trade Centre

Dubai, Spojené arabské emiráty
24.9.-26.9.2019
Bez stravy
11 490 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář