Nový přírůstek v ZOO Liberec-žirafa Anastasia

Malá žirafa Rothschildova se narodila tuto středu brzy ráno. Již několik desítek minut po příchodu na svět se malá žirafa, dcera maminky Twigy a devítiletého samce Mikea, jménem Anastasia statečně postavila na své dlouhé, ale v tu dobu ještě dosti nejisté nohy. Samička měřila na výšku asi 170 cm a vážila přibližně 60 kg. Pořádný macek, co říkáte?

První kroky po liberecké půdě tak poznamenalo logicky i pár vratkých pádů na podlahu žirafí expozice. Vše se ale dělo pod bedlivým dozorem žirafí matky a ošetřovatelů.

Přijďte se na mini žirafku podívat například tuto sobotu v rámci komentovaných prohlídek ZOO. Opět na vás čeká průvodkyně se zajímavým komentářem o zvířecích obyvatelích zahrady. V případě zájmu je třeba se předem přihlásit výhradně prostřednictvím SMS na tel.: 724 318 017. Kapacita jedné skupiny je omezena na 25 lidí. Účast na prohlídce v délce cca 2 hodin bude zpoplatněna částkou 30 Kč, o niž se navýší běžné vstupné (celkem tedy 150,- dospělý, 100,- dítě 3-15 let). Průvodkyně si přihlášené účastníky vyzvedne za pokladnou zoo v 9.00 a ve 13.00 hodin, všichni se musí prokázat zakoupenou platnou vstupenkou.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

Amwaj Rotana Jumeirah Beach

Dubai, Spojené arabské emiráty
20.11.-23.11.2019
Polopenze
21 290 KČ

Doprava: Letecky (Praha, Vídeň)
Hvězdiček: 5, Hodnocení­: 9
Hotel na mapě
INVIA.cz

Přidej komentář