Potřebujete dlouhodobé zapůjčení vozu?

Poradíme, kde je to nejvýhodnější!

Osobní automobil se stal naším praktickým pomocníkem, bez kterého si dnes již někteří jeho majitelé nedokážou představit ani jeden den – to především v případech, kdy pravidelně cestují. Někdy se však auto nemusí vyplatit pořizovat. Pokud ho potřebujete jen občas, tak by bylo možná zbytečné. Přesto však přijde i ve vašem případě doba, kdy by se auto hodilo? Co v takových situacích dělat? Ideálním řešením problému je pronájem vozidla, které zajistí například autopůjčovna Praha.

Autopůjčovna Praha nabízí jak krátkodobé, tak i dlouhodobé zapůjčení vozidla za bezkonkurenční ceny. Nemusí se nutně jednat jen o služby v hlavním městě – v případě dlouhodobého pronájmu se je možno domluvit i v ostatních regionech, v Brně, Ostravě či někde jinde.

Výhody pronájmu vozidla z autopůjčovny Taggart

Rozhodnete-li se oslovit s žádostí o zapůjčení vozidla autopůjčovnu Taggart, získáte množství výhod, které vám jen tak někdo nenabídne. Dostane se vám buď nového, nebo ročního vozu, Průměrné stáří aut určených pro dlouhodobý pronájem je okolo deseti měsíců. Auta mají nízký počet najetých kilometrů, standardně se jedná okolo 18 000 kilometrů.

Dlouhodobý pronájem aut vás vyjde levně, narazíte-li u konkurence na nižší ceník za srovnatelné služby, získáte okamžitě další zvýhodnění, máte tak garanci nejlepší ceny! Nemusíte se starat ani o náklady spojené s provozem, údržbou a pojištěním – vše hradí autopůjčovna Taggart. Pronájem je určen naprosto pro všechny, není nahlíženo do registrů.

Potřebujete zapůjčení vozidla co nejdříve? Není problém, vůz vám může být k dispozici prakticky v ten samý den, kdy o něho požádáte. Nejste navíc vázáni smlouvou jako u operativního leasingu, auto můžete mít k užívání tak dlouho, jak budete potřebovat. Máte rovněž možnost zapůjčení vozu na fakturu.

Můžete přidat komentář, nebo trackback z vaší stránky.
Tip na lastminute dovolenou: 

DOM PEDRO + KAŇONEM NA MÍSTO, KDE SE ZASTAVIL ČAS

Caniço, Madeira
24.5.-7.6.2019
Polopenze
19 180 KČ

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 3
INVIA.cz

Přidej komentář